امروز:

0

پس از ورود به ایران
وكیلی راد: واقعاً جهنم را گذراندم

خبرگزاری فارس: تبعه ایرانی بازداشت شده در فرانسه پس از ورود به خاك میهن با صدای لرزان و در حالی كه اشك در چشمانش حلقه زده بود گفت: واقعاً جهنم را گذراندم و امروز خوشحالم كه بهشت را پیدا كردم.

به گزارش خبرنگار سیاست خارجی فارس، علی وكیلی‌راد تبعه ایران كه نزدیك به 19 سال در زندان‌های فرانسه به اتهام واهی به سر می‌برد، پس از ورود به كشور در جمع خبرنگاران با صدایی لرزان و در حالی كه اشك در چشمانش حلقه زده بود گفت:‌ واقعاً جهنم را گذراندم و امروز خوشحالم كه بهشت را پیدا كردم.
حسن قشقاوی معاون امور كنسولی مجلس و ایرانیان خارج از كشور نیز كه به منظور استقبال از وكیلی‌راد در فرودگاه امام خمینی (ره)‌ حضور داشت از طرف دولت جمهوری اسلامی ورود وكیلی‌راد را پس از نزدیك به 19 سال فراق و دوری از وطن به خانواده و به ویژه مادر و عمویش تبریك و تهنیت گفت.
وی همچنین تصریح كرد كه آزادی وكیلی‌راد هیچ ارتباطی با آزادی كلوتیدریس تبعه فرانسوی بازداشت شده در ایران ندارد.
كاظم جلالی رئیس فراكیسیون ایرانیان خارج از كشور كه به نمایندگی از مجلس شورای اسلامی در فرودگاه حضور یافته بود طی اظهاراتی با بیان اینكه وكیلی‌راد دوران محكومیتش را گذرانده تصریح كرد: بیگانگان نباید منتی در این زمینه بر سر ما بگذارند.
اخبار تكمیلی متعاقباً‌ ارسال می‌شود.


نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)
 

 

در گفت‌وگو با فارس عنوان شد؛
توضیحات رسائی درخصوص نامه 175 نماینده به آیت‌الله لاریجانی

خبرگزاری فارس: نماینده مردم تهران در خصوص نامه‌ 175 نماینده مجلس به رئیس دستگاه قضایی توضیحاتی ارائه كرد.

به گزارش خبرنگار پارلمانی خبرگزاری فارس، دو روز پیش 175 نماینده مجلس در نامه‌ای به رئیس دستگاه قضایی نسبت به احضار و محاكمه مدیران رسانه‌های انقلابی كه مورد شكایت سران فتنه قرار گرفته‌‌اند، انتقاد و خواستار تسریع رسیدگی به شكایت نمایندگان ملت از میرحسین موسوی شدند.
براین اساس، صبح امروز آیت‌الله آملی لاریجانی در همایش سازمان اسناد و املاك كشور از نامه 175 نماینده مجلس به قوه قضاییه به شدت گلایه كرده و گفته است " اگر فتنه‌گران می‌خواهند با اعمال خود ما را علیه مجلس و دولت تحریك كنند در اشتباه محض به سر می‌برند و در صورت لزوم تمام قد از دولت و مجلس حمایت كامل می‌كنیم ".
وی سپس اضافه كرده است: "این مایه تاسف است كه نمایندگان مجلس نامه‌ای به رئیس قوه قضائیه نوشته و در آن گفته‌اند كه چرا دستگاه قضا نسبت به برخورد با سران فتنه امروز و فردا می‌كنند و عده‌ای نیز در مجلس راه بیفتند و برای این نامه امضا جمع كنند. "
لاریجانی با تاكید بر اینكه "قوه قضائیه در برخورد با فتنه‌گران به هیچ وجه امروز و فردا نكرده است "، تصریح كرده است: "ما هم در شناخت فتنه و هم سران آن و هم جرم آنها با صراحت اعلام نظر كرده و هیچ تردیدی هم به خود راه ندادیم اما باید بدانند كه قوه قضائیه همواره در راستای سیاست‌های كلان نظام جمهوری اسلامی قدم برمی‌دارد. "
وی با بیان اینكه "طبق اصل 157 قانون اساسی، قوای سه‌گانه كشور زیر نظر رهبری عمل می‌كنند "، گفته است:‌ "البته نمی‌خواهم هر آنچه را كه در دستگاه‌ها صورت می‌گیرد به رهبر انقلاب منتسب كنم اما من خودم به برخی از این نمایندگان با صراحت تذكر و توضیح دادم اما متاسفانه دوباره برخی از این حرف‌ها می‌زنند.
رئیس قوه قضائیه ادامه داده است: "‌من تعجب می‌كنم كه چگونه برخی این احتمال را می‌دهند كه مسئول دستگاه قضا كه منصوب رهبری است و عقلا و شرعا خود را مقید به حركت در مسیر رهبری می‌داند، در برخورد با سران فتنه امروز و فردا كند. "
لاریجانی هم چنین ابراز داشت است: "حتی از برخی شنیده‌ام كه این حرفها را برای بسترسازی و به اصطلاح كمك به دستگاه قضایی می‌زنند كه باید به آنها بگوییم ما كار خود را به خوبی بلدیم و اهل امروز و فردا كردن هم نیستیم كه این آقایان بخواهند به ما كمك كنند و ما در برخورد با سران فتنه هیچ خوفی نداریم. "
وی با اشاره به اینكه "برخی گفته‌اند كه چرا دستگاه قضایی به شكایت سران فتنه از مطبوعات و رسانه‌ها توجه كرده و افراد انقلابی را به دادگاه می‌كشاند، افزوده است: "به جز یكی دو مورد كه به دلیل خلاء قانونی صورت گرفت و من نیز به آن اعتراض داشته و گوشزد كردم، این فراخواندن‌ها به خاطر شكایت فتنه‌گران نبود. برای مثال مسئول ایرنا كه علیه فتنه‌گران و در خط رهبری نیز حركت می‌كند كه جای تشكر دارد، مرتكب تخلف قانونی شد و همه باید بدانند كه هیچ كس حق توهین به سران قوا را ندارد و عدالت مربوط به همه است.
لاریجانی هم چنین تاكید كرده است: "قوه قضائیه در خط ولایت حركت می‌كند و در مشی خود نیز هیچ تغییری نمی‌دهد. "
برهمین اساس، حمید رسایی نماینده مردم تهران و عضو فراكسیون اصولگرایان كه از جمله نمایندگان امضاكننده نامه خطاب به آیت الله لاریجانی بوده است در گفت‌وگو با خبرنگار پارلمانی فارس توضیحاتی در این زمینه ارائه كرد.
وی با اشاره به گلایه اخیر آیت‌الله آملی لاریجانی از نامه 175 نماینده به وی افزود: با توجه به اینكه آیت‌الله آملی لاریجانی درخصوص نامه 175 نماینده اعلام موضع كرده است لازم می‌دانم این را تأكید كنم كه ما از موضع قاطعانه و صریح وی در خصوص محاكمه قطعی سران فتنه كه همراه با شفافیت برای آحاد جامعه بوده، تقدیر و تشكر می‌كنیم.
رسایی موضع‌گیری قاطع و صریح رئیس دستگاه قضا در زمینه محاكمه سران فتنه را موجب ناامیدی فتنه‌گران از عدم محاكمه‌شان خواند و افزود: به هر حال سؤالات زیادی در اذهان مردم در زمینه تسریع محاكمه سران فتنه وجود داشت كه الان با موضع‌گیری صریح آیت‌الله آملی لاریجانی درخصوص محاكمه سریع سران فتنه به آن سؤالات پاسخ داده شد.
عضو فراكسیون اصولگرایان مجلس این نكته را نیز متذكر شد: نمایندگان مجلس همانند آیت‌الله لاریجانی واقف به این موضوع هستند كه نظام اسلامی و در رأس آن رهبر معظم انقلاب به دنبال اعطای فرصت به سران فتنه بوده‌اند تا آنها از راه منافقانه خود برگردند و در صورت اصرار، این اعطای فرصت موجب می‌شد تا چهره منافقانه آنها برای ملت بیشتر مكشوف شود.
وی افزود كه به همین منظور نمایندگان در نامه‌ای به آیت‌الله لاریجانی تصریح كردند كه شما بنابر مصالحی محاكمه سران فتنه را به تأخیر انداخته‌اید؛ در حقیقت سخن نمایندگان این بود كه به چه دلیل قبل از محاكمه سران فتنه به شكایات آنان از رسانه‌های انقلابی رسیدگی می‌شود كه در این زمینه آیت‌الله لاریجانی یادآور شدند كه در مواردی تذكرات لازم را به مسئولان امر داده‌اند از این رو به دلیل اتخاذ چنین مواضعی از وی قدردانی می‌كنیم.
رسایی خاطرنشان كرد: مجلس شورای اسلامی و به ویژه 175 نماینده‌ای كه این نامه را امضا كرده‌اند از این مواضع آیت‌الله لاریجانی حمایت كرده و پشتیبان دستگاه قضایی هستند كه در خط ولایت حركت می‌كند.نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)

صفارهرندی: خوی كاخ نشینی دوران سازندگی زمینه ساز بدحجابی بود

وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی گفت: خوی كاخ نشینی كه در دوران سازندگی به برخی از مسئولان عارض شد، منجر به تغییراتی در مسیر زندگی و ترویج ارزش های مبتذل قبل از انقلاب شد.

«محمدحسین صفارهرندی» در گفت وگو با فارس با بیان اینكه جامعه ما در قبل از انقلاب جامعه بی حجابی بود، اظهار داشت: حال و هوای انقلاب برخی را به سمتی برد كه همه با آهنگ نظام همراه شدند.
وی افزود: به تدریج یك مجموعه اتفاقاتی افتاد كه به همان خصلت های پیش از انقلاب پر و بال داد و ارتجاع به معنای بازگشت از یك مسیر حق و رجوع به ارزش های مبتذل قبل از انقلاب را موجب شد.
وزیر سابق فرهنگ و ارشاد اسلامی ادامه داد: این اتفاق از اوایل دهه هفتاد و موقعی كه جامعه روی دوره مبتنی بر رهاشدگی افتاد و گفتند كه ما می خواهیم اقتصاد كشور رونق بگیرد، اما حواس ها جمع نبود كه اقتصاد و فرهنگ و سیاست یك بسته به هم پیوسته است و با هم می آید و موقعی كه اقتصادش را بیاوری فرهنگ هم پشت آن می آید.
صفارهرندی با اشاره به كلام امام خمینی(ره) كه می فرمودند «كاخ نشینی خوی خودش را هم می آورد»، تصریح كرد: موقعی كه فرهنگ كاخ نشینی می آید و ملاك حد به خود می گیرد و این خوی وقتی ملاك حد قرار گرفت، كاخ نشینی می شود و این آفت دارد.
وی با بیان اینكه این خوی كاخ نشینی بعد از برنامه های توسعه و دوران سازندگی به برخی از مسئولان عارض شد، اظهار داشت: آنها می گفتند زندگی ما باید این طور تنظیم شود و در این ارتباط پیشنهادهای خطرناكی دادند كه منجر به تنزل نگاه پیشین و تغییراتی در مسیر زندگی شد.
وزیر فرهنگ و ارشاد دولت نهم افزود: این پیشنهادها در برنامه های تلویزیونی، سینمایی و مطبوعات رخ نمود و یكی از عارضه های آن كه مسئله حجاب نامتعارف جامعه اسلامی است، نمود پیدا كرد.
صفارهرندی با اشاره به اینكه همه كاخ نشینی ها بدحجابی نیست، بیان داشت: پشت آن ضربه زدن به ایمان مردم بود ایمانی كه تا به حال توانسته یك نظامی را مستقل از قدرتهای دیگر سرپا نگه دارد. وی ادامه داد: دشمنان ناراحت هستند كه چرا نظام اسلامی مستقل است و چرا همه از این نظام پیروی می كنند و آنها تنها راه مقابله با نظام اسلامی را رواج فرهنگ مرتد و مبتذل برهنگی دانستند كه باید آنها را به این فرهنگ عادتشان بدهیم.
وزیر فرهنگ و ارشاد دولت نهم تصریح كرد: دشمنان معتقدند كه بمب اتمی كه باید بر سر ایرانیان منفجر شود، همین برنامه های ضد فرهنگی است.نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)

گاردین: كاربران فیس بوك مثل كالا معامله می شوند
روزنامه انگلیسی گاردین نسبت به تبدیل شدن كاربران شبكهFacebook به كالای مورد معامله گردانندگان این شبكه هشدار و از آنها خواست اگر حریم و اطلاعات خصوصی شان اهمیت دارد، با این شبكه قطع ارتباط كنند.

گاردین در عین حال تاكید كرد حتی پایان همكاری و استفاده از فیس بوك هم باعث نخواهد شد اطلاعات آنها به حراج و فروش گذاشته نشود! پیش از این رسانه های آلمانی از سرویس ویژه فیس بوك به رژیم صهیونیستی برای به دام انداختن برخی كاربران و واداشتن آنها به بیگاری و جاسوسی اجباری خبر داده بودند.
اما گاردین در گزارش خود نوشت: اگر حریم خصوصی شما و دوستانتان برای شما مهم است با فیس بوك در همین لحظه قطع رابطه كنید. ما مشتركان و مشتریان این شبكه نیستیم بلكه به محصولات قابل فروش آن تبدیل شده ایم.
گاردین می افزاید: اگر كسی تصمیم بگیرد كه ماندن در شبكه فیس بوك واقعا ارزش ندارد جدا شدن و ترك آن بسیار دشوار است. به سادگی می توان اشتراك خود را «غیرفعال» كرد ولی این كار در عمل بی معنا است. با بستن و غیرفعال كردن اشتراك خود هیچ یك از اطلاعات شما پاك نمی شود. حتی اگر یكسال بعد به این شبكه بازگردید خواهید دید كه اشتراك شما هنوز فعال است. با همان اسم رمز سابق، همان حلقه دوستان و دقیقا همان اطلاعات قبلی. 10سال پیش كه دولت بریتانیا تصمیم گرفت اطلاعات شخصی افراد را در بایگانی دیجیتال یك اداره دولتی ذخیره كرده و آن را در اختیار بخش های مختلف دولت قرار دهد فعالان و دلسوزان آزادی های مدنی به شدت به این طرح اعتراض كردند. دلیل اعتراض آنها این بود كه هیچ نهادی حق ندارد بداند كه شهروندان یك كشور با چه كسی یا كسانی در ارتباط هستند و نباید از مضمون این مكالمات و تماس ها باخبر شوند. اما اكنون فیس بوك از تمام این اطلاعات باخبر است و آن را به طور آزادانه در اختیار تقریبا هركسی قرار می دهد.
اندرو براون نویسنده گاردین تاكید می كند: چنین برخوردی شایسته یك مشتری نیست اما نكته در این است كه فیس بوك با ما مثل مشتری رفتار نمی كند. ما به طور مجانی از شبكه فیس بوك استفاده می كنیم و دلیل آن این است كه ما نه مشتری بلكه محصولات این شبكه هستیم. مشتریان واقعی شركت های صاحب آگهی های تجاری هستند كه شبكه فیس بوك اطلاعات مشتركان را آگاهانه و یا ناآگاهانه به آنها می فروشد. تمام خدمات جنبی و بازی های كامپیوتری متصل به فیس بوك برای كسب اطلاعات بیشتر از مشتركان طراحی شده اند و بعد این اطلاعات توسط فیس بوك به هر فرد و موسسه ای كه آنها تصمیم بگیرند فروخته خواهد شد. چگونه می توان بخشی و یا تمام این سیستم را متوقف كرد؟ فیس بوك تغییر نخواهد كرد. مدل تجاری این موسسه به طور كلی براساس فروش اطلاعات شخصی افراد به شركت های آگهی های تجاری بنا شده است.
به نوشته روزنامه گاردین «شما ممكن است فكر كنید كه دوستان شما روی شبكه فیس بوك برای تمام اخبار و گفته هایی كه منتشر می كنید ارزش قائل اند ولی حقیقت این است اگر آنها قرار باشد برای اطلاع از اخبار نه چندان مهم شما پول بپردازند دیگر علاقه ای به حال و روز شما نخواهند داشت.»
گفتنی است شبكه به ظاهر اجتماعی فیس بوك كه از سال 2004 توسط دو تن از اعضای دانشگاه هاروارد آمریكا راه اندازی شده، سالانه چند صد میلیون دلار درآمد دارد. گفته می شود حدود 200میلیون نفر تبدیل به كالاهای اطلاعاتی مورد فروش این شبكه شده اند.
چندی پیش نشریه فرانسوی لومگزین دیسرائیل ضمن گزارشی نوشت فیس بوك یك پایگاه اینترنتی متعلق به سرویس جاسوسی موساد است كه ماموریت اصلی آن تدارك كادر انسانی برای جاسوسی به نفع رژیم صهیونیستی است.نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)

ایران با تركیه و برزیل آمریكا را دور زد
ابتكار ایران در امضای بیانیه تهران به همراه تركیه و برزیل برای مبادله سوخت اتمی، خشم محافل و مقامات صهیونیستی را موجب شده است.

خبرگزاری فرانسه به نقل از یك مقام رژیم صهیونیستی نوشت: تفاهم نامه تهران وضعیت چالش هسته ای را باز هم بغرنج تر و دشوارتر خواهد كرد چرا كه برای آمریكا و اروپا رد كردن توافق تهران كار آسانی نخواهد بود. علاوه بر این، بعد از این سروكار غرب دیگر فقط با تهران نخواهد بود و برزیل و تركیه را هم مقابل خود خواهد داشت.
رادیو اسرائیل نیز گفت: بدین ترتیب، «تاسیسات اتمی ایران همچنان به كار خود ادامه خواهد داد و تهران، برنامه هسته ای را دنبال خواهد كرد».
رادیو فردا هم از قول دیپلمات ها و مقامات اسرائیلی تصریح كرد: ایران با این اقدام می كوشد آمریكا و شورای امنیت را دور بزند. آنها همچنان غنی سازی اورانیوم را ادامه خواهند داد به ویژه اینكه ایران اعلام كرده به غنی سازی 20 درصدی هم ادامه می دهد. ژنرال ماتان ویلنائی معاون وزیر دفاع اسرائیل می گوید ایران هیچگاه از اهداف هسته ای خود صرف نظر نمی كند و آن را بخشی از توان بازدارندگی خود می بیند.
سایت صهیونیستی ایكافایل هم نوشت: ائتلاف ایران، برزیل و تركیه، آمریكا را خلع سلاح كرد. ایران با این توافقنامه، زمینه ادامه فعالیت های غنی سازی را به دست می آورد.نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)

موسوی نگران ریزش نیرو هنگام حمله به آیت الله خمینی است
یك همكار فراری روزنامه های زنجیره ای فاش كرد میرحسین موسوی مشكلی برای تخطئه مواضع امام خمینی ندارد اما نگران ریزش بیشتر نیرو در جنبش سبز است.

ن.ك كه اكنون عضو شورای مدیریت سایت ضدانقلابی روزنت است، از اینكه سران فتنه سبز علناً خواستار عبور از خط امام نمی شوند، انتقاد كرد و از جمله از آنها خواست علیه حكم امام برای اعدام تروریست های وابسته به گروهك ها موضع بگیرند.
وی درباره استنكاف موسوی و خاتمی و كروبی از این امر در سایت خودنویس نوشت: یكی از نزدیكان موسوی به من گفت كه نگرانی او، ریزش نیرو است. آنها باید تكلیفشان را یكسره كنند.
گفتنی است اغلب عناصر فراری زنجیره ای هم اكنون پیوند كاملی با گروهك های تروریستی نظیر منافقین برقرار كرده اند و این در حالی است كه دست این گروه ها تا مرفق به خون مسئولان منتخب ملت ایران و هزاران شهروند بی گناه آلوده است.
اغلب گروهك های ضد انقلاب در خیانت هایی نظیر جاسوسی برای سفارتخانه های خارجی، مشاركت عملی در كودتا و تجزیه طلبی، برپایی آشوب و اغتشاش، و تلاش برای براندازی نظام و انقلاب اسلامی طی 30 سال گذشته نقش آفرینی كرده اند و اگر هوشیاری و صلابت حضرت امام در برابر این گروهك های جعلی نبود، آنها رویدادهایی نظیر كودتای 28 مرداد و كودتای پینوشه علیه دولت ملی سالوادور آلنده در شیلی را در ایران عملی می كردند.
شایان ذكر است بسیاری از مواضع سران فتنه از جمله موسوی طی یك سال اخیر در تعارض مبنایی با رویكرد حضرت امام(ره) است. بسترسازی برای شعار انحرافی جمهوری ایرانی و حذف اسلام، زمینه سازی برای حذف شعار مرگ بر آمریكا و مرگ بر اسرائیل، معارضه منافقانه با ولایت فقیه و رأی مردم (جمهوریت)، ائتلاف پنهان با گروه های ضداسلام و انقلاب، تخطئه سیاست اصولی جمهوری اسلامی در دفاع از آرمان فلسطین، نقش آفرینی در پروژه آمریكایی-صهیونیستی آشوب، تحریك به محاربه، میدان دادن به نفاق و منافقین و به هم زدن مرز نیروهای انقلاب با جبهه استكبار و عوامل و... از جمله خیانت های موسوی و در تعارض با مبانی خط امام خمینی است.
منافقین هوادار موسوی در روز 16آذر تصویر حضرت امام خمینی را به آتش كشیدند و 3 هفته بعد حرمت شكنی را به ساحت امام حسین در روز عاشورا (6دی88) كشاندند.نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)

دوست ناتوی خاتمی باز هم با ایران ابراز دشمنی كرد

دبیر كل دانماركی ناتو ایران را در زمره تهدیدها علیه اعضای ناتو و كشورهای اروپایی عنوان كرد. آندرس فوگ راسموسن كه به همراه مادلین آلبرایت وزیر خارجه اسبق آمریكا پیش نویس برنامه ناتو 2020 به جای برنامه 1999 را در مقر فرماندهی این سازمان، در بلژیك ارائه می كرد گفت: تأمین امنیت كشورهای عضو، راهكار پیروزی در افغانستان، تهدیدات تروریستی سایبری، تهدیدهای موشكی ایران از جمله اهداف برنامه جدید ناتو هستند.

دبیر كل ناتو گفت: ناتو برای تأمین امنیت اعضاء باید حوزه عملیات خود را به آنسوی مرزهای پیمان گسترش دهد. باید بتواند در نبرد افغانستان پیروز شود و با هر گونه تهدیدات جنگی از جمله تهدید موشكی ایران مقابله كند.
آندرس فوگ راسموسن گفت: «از ماه اوت كه رهبری پیمان ناتو را برای اجرای راهبرد ده سال آینده ناتو آغاز كردم، قول دادم این برنامه از نظر شفافیت و جامع بودن در تاریخ پیمان ناتو بی نظیر باشد. هم اینك گروهی از كارشناسان خبره این برنامه را تأیید كرده اند.»
مادلین آلبرایت رئیس كارشناسان بررسی كننده برنامه دهساله ناتو هم گفت: «رهبران پیمان باید از تجربیات خود در افغانستان به فهم سیاست یگانه ای رسیده و نیروهای خود را در افغانستان افزایش دهند.»
شایان ذكر است راسموسن پیش از پذیرش دبیر كلی ناتو، نخست وزیری دانمارك را برعهده داشت و علناً و با شدت تمام از كاریكاتورهای توهین آمیز علیه پیامبر اسلام(ص) دفاع كرد. وی 17 فروردین سال گذشته به بهانه حضور در اجلاس ائتلاف تمدن ها كه در تركیه برگزار شده بود، با محمد خاتمی ملاقات كرد. اگرچه دست راست راسموسن در آن روز شكسته و گچ گرفته بود اما خاتمی با اصرار دست داد! راسموسن مقارن آن ملاقات اعلام كرد ما هرگز به خاطر چاپ كاریكاتورهای ضد اسلامی از كسی عذرخواهی نمی كنیم و این در حالی بود كه برخی اطرافیان خاتمی برای توجیه ملاقات با دبیر كل ناتو مدعی شده بودند راسموسن به خاطر كاریكاتورهای توهین آمیز عذرخواهی كرده است!نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)

عملیات موفقیت آمیز Overdose در شبكه عنكبوت
سایت صهیونیستی بالاترین از رواج Overdose در میان فعالان اینترنتی فتنه سبز خبر داد.

اوردوز به مصرف زیاده از حد دارو گفته می شود كه باعث خواب، ضعف تنفس، كندی ضربان و ضعف مفرط شود و كشنده است. این اقدام به دور از تعادل معمولا به مسمومیت شدید می انجامد.
سایت بالاترین كه چند ماه است خود در حالت ضعف مفرط و گیج و منگی به سر می برد بالاخره گویا به اوضاع وخیم خود و دیگر گردانندگان فتنه در فضای مجازی پی برده و می نویسد: جنبش سبز تمام تخم مرغ هایش را در سبد اینترنت گذاشته است. اكثریت مردم جنبش سبز را به عنوان توهین كنندگان به عاشورا می شناسند و از انبوه جمعیت نهم دی شنیده اند.
آنجا ]در ایران[ صحبت از این است كه چرا سران فتنه را نمی گیرند و اعدام نمی كنند و ما اینجا ] در فضای مجازی و از خارج[ همچنان مشغول روشنگری مداوم در فضای مجازی هستیم و چیزی نمانده كاربران اینترنت از شدت روشنگری «اوردوز» كنند.
البته جهت اطلاع منوشه امیر صهیونیست و دیگر گردانندگان بالاترین باید گفت كه عبارت چیزی نمانده كه از شدت روشنگری اوردوز كنیم، زیادی متواضعانه است وگرنه همه می دانند كه Overdose با موفقیت! انجام گرفته و جریان فتنه و مجازی دوره اغما و مرگ خاموش را سپری می كند.
گفته می شود معتادان و كسانی كه به مرز خودكشی می رسند، بیش از همه در معرض دست زدن آگاهانه به اوردوز قرار دارند.نگارش در تاریخ چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389 توسط عمار | نظرات ( 0)


نوشته شده در : چهارشنبه 29 اردیبهشت 1389  توسط : ابوالفضل مرادی.    نظرات() .

0

سردارنقدی:نامگذاری چهارم الی چهاردهم خرداد به عنوان دهه بازخوانی وصیت‌نامه امام

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 11:15

نویسنده : عمار
سردار نقدی در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد:
نامگذاری چهارم الی چهاردهم خرداد به عنوان دهه بازخوانی وصیت‌نامه امام

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: 4 تا 14 خردادماه امسال به عنوان دهه تبیین و بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی (ره) نامگذاری شده است.


سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری پرشور مراسم سالگرد وفات امام خمینی(ره) اظهار داشت: 4 الی 14 خردادماه امسال به عنوان دهه تبیین و بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی (ره) نامگذاری شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در این دهه بسیجیان در تمام مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه به صورت برنامه‌ریزی شده وصیت‌نامه امام‌(ره) را بازخوانی و تفسیر می‌كنند.
نقدی در پایان تصریح كرد: با بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی‌(ره) در اجتماعات مردمی سعی می‌شود تا فضای جدیدی از معارف امام‌(ره) در جامعه ایجاد شود.
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

دعوت به راهپیمایی در اعتراض به رواج بدحجابی

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 10:15

نویسنده : عمار
دعوت به راهپیمایی در اعتراض به رواج بدحجابی

ستاد مردمی احیای فرهنگ و ارزش‌های اسلامی طی بیانیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمائی پس از اقامه نماز جمعه این هفته تهران دعوت کرد .

 ستاد مردمی احیای فرهنگ و ارزش‌های اسلامی برای دعوت از مردم برای حضور در راهپیمائی پس از اقامه نماز جمعه این هفته تهران، اطلاعیه‌ای به بدین شرح صادر کرده است:

"باید همه بدانیم که آزادی به شکل غربی آن که موجب تباهی جوانان و دختران و پسران می‌شود از نظر اسلام و عقل محکوم است و تبلیغات و مقالات و سخنرانی‌ها و کتب و مجلات برخلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر همه ما مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است و از آزادی‌های مخرب باید جلوگیری شود و از آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور و اسلام و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به طور قاطع اگر جلوگیری نشود همه مسئول می باشند و مردم و جوانان حزب‌اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاه‌های مربوطه رجوع کنند و اگر‌ آنان کوتاهی نمودند خودشان مکلف به جلوگیری هستند، خداوند عالی مددکار همه باشد ".

بخشی از بند م وصیت‌نامه امام خمینی(رحمت‌الله علیه)
با این فسادهای اخلاقی و منکرات باید مقابله و مبارزه کرد. ما خوب می‌دانیم این جزء تعالیم اسلام است که با زبان و تبیین باید مردم را با فضایل اخلاقی آشنا کرد و از منکرات دور نگه داشت. این بجای خود درست؛ اما با شیوع منکرات و با تظاهر به آن باید مقابله کرد. اسلام مرتکب منکر را نصیحت و هدایت می‌کند؛ اما حد هم برای او می‌گذارد. با صرف زبان و توصیه نمی‌شود کاری کرد. قدرت نظام باید جلوی سیر فحشا و فساد را بگیرد.(مقام معظم رهبری)

در آستانه شهادت بزرگ پرچم‌دار عفاف و حجاب فریاد اعتراض امت حزب‌الله در راهپیمایی روز جمعه این هفته نسبت به رواج بی بندو باری و بدحجابی در جامعه به پا خواهد خواست.

این راهپیمائی با این اهداف صورت می‌گیرد؛
* مطالبه از مسئولین در اجرایی نمودن فرامین حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در امر مقابله با تهاجم فرهنگی و ترویج فرهنگ و ارزش‌های اسلامی
* اعتراض به عدم اجرای قانون گسترش فرهنگ و حجاب
* هشدار به مسئولان در کوتاهی در امر مبارزه و مقابله جدی، قاطع و همه جانبه با روند لجام گسیخته منکرات و گسترش پدیده شوم بدحجابی و بی‌غیرتی
یا زهرا! از تو یاد گرفته‌ایم که ملت بی‌حیا، ملتی بی‌دین است! در محضر تو آموخته‌ایم که جامعه بدون عفت و غیرت، اهل فلاح و رستگاری نیست! با این وجود چه کنیم که این روزها تن آرایی و جلوه‌فروشی زنان آن هم در کوی و برزن سرزمین شیعه، مانند خار به چشمانمان می‌نشیند، و هزار بار دردناک‌تر از آن بی‌خیالی جماعتی است که جز حساسیت به احکام الهی و اعتنا به حیا و عفت، همه چیز دارند، از قدرت و ثروت گرفته تا ادعای گزاف محبت تو را!
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

روایتی ازآبروریزی كروبی وموسوی

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 10:14

نویسنده : عمار

بی اعتنایی مطلق كارگران و معلمان به فراخوان سران فتنه جهت ایجاد تشنج و اغتشاش بازتاب وسیعی در رسانه های خارجی داشت. این رسانه ها اقدام موسوی و كروبی در فراخوان برای تشنج در روز كارگر و معلم را اشتباه استراتژیك آنها می دانند.


روزنامه نیویورك تایمز در این زمینه نوشت: تظاهرات برنامه ریزی شده برای اعتراض در روز شنبه تحقق نیافت. موسوی و كروبی دو تن از سران اپوزیسیون روز پنجشنبه از كارگران و معلمان خواسته بودند به ائتلاف اصلاح طلبان بپیوندند. تحلیلگران گفتند فراخوان برای روز شنبه نتوانست موثر باشد، احتمالا به خاطر ارعاب.

اما در عین حال عملی نشدن خواسته موسوی و كروبی می تواند نشانه ای از شكست سران مخالفان در جلب حمایت كارگران و معلمان باشد. ماجرای اخیر باعث شده تا بار دیگر توانایی آنها برای بسیج اعتراض ها در آینده مورد سؤال قرار گیرد.

نیویورك تایمز همچنین از قول مهدی جلالی كه وی را كارشناس امور ایران در نیویورك معرفی كرد، نوشت: این یك اشتباه استراتژیك از سوی موسوی و كروبی بود. آنها ابتدا باید خواسته های كارگران را در برنامه خود بگنجانند و سپس انتظار پیوستن آنها را به خود داشته باشند. كارگران نمی دانند برای چه باید به خیابان بیایند و از طرف موسوی و كروبی هزینه بدهند
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

افشای جزئیاتی از حمایت های مالی بیگانه به سران فتنه

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 10:13

نویسنده : عمار
افشای جزئیاتی از حمایت های مالی بیگانه به سران فتنه

بخشی از کمک های مالی تعدادی از کشورهای عربی خلیج فارس به سران فتنه افشا شد.

 منابع رسانه ای از امارات خبر می دهند تعدادی از قاچاقچیان حرفه ای لوازم بهداشتی- آرایشی در جریان انتخابات ریاست جمهوری اخیر با برقراری ارتباط با حلقه نزدیک به مهدی کروبی و میرحسین موسوی كمك‌های مالی کلانی را به آنها ارسال نموده اند.

این گزارش می‌افزاید: تعدادی از این افراد كه سابقه انتقال میلیاردها تومان كالای قاچاق به کشور در دوره حاکمیت اصلاح طلبان را دارند، در دو مرحله به مهدی كروبی مجموعا 150 میلیون تومان و در پی حوادث پس از انتخابات نیز بیش از 380 میلیون تومان به جریان آشوبگر و حلقه ی مرتبط با میرحسین موسوی كمك كرده اند.

بر اساس این گزارش، از دیگر کشورهای همسایه همچون قطر و کویت نیز كمك‌های مالی قابل توجهی به حلقه نزدیکانسران فتنهارسال شده است که یك تاجر یزدی در كویت عامل اصلی انتقال این مبالغ بوده است.

این افشاگری در حالی روی می‌دهد كه پیشتر نیز گزارش‌هایی از حمایت های مالی از طرف دولت عربستان به جریان فتنه، قبل از برگزاری انتخابات دهم ریاست جمهوری اعلام گردیده بود.

گفتنی است در جریان مناظره دکتر احمدی نژاد و مهندس موسوی، رییس جمهور از ارتباط نزدیک برخی رجال سیاسی کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس اینطور خبر داده بود: «درانتخابات قبل نیز از داخل و خارج رقیب من پشتیبانی شد و کمک شد و در همان اوایل این دولتبرخی پیغامی برای یکی از این پادشاهان حاشیه خلیج فارس فرستاد که شما نگران نباشید، ظرف شش ماه این دولت ساقط می شود.»
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

تایید دین جدید موسوی

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:50

نویسنده : عمار
"گاردین" هم "دین رحمانی" موسوی را تایید کرد! روزنامه انگلیسی گاردین از اظهارات میرحسین موسوی درباره قرائت او از اسلام، استقبال کرده و موسوی را پیرو "اسلام آزادی‌خواه" خوانده است! به گزارش شبکه ایران، یک روزنامه انگلیسی اقدامات میرحسین موسوی و اغتشاشگران حامی وی در سال گذشته را برآمده از "اسلام آزادی‌خواه" نامیده است! روزنامه "گاردین" چاپ لندن، در مقاله‌ای که در شماره جدید خود منتشر کرده، نوشته است: "مخالفان نظام ایران که به رهبری میرحسین موسوی مقابل نظام ایستاده‌اند، برآمده از اسلام آزادی‌خواه هستند...اگر امروز این قرائت از اسلام به پیروزی برسد، می تواند راه را برای جنبش های آزادیخواهانه در کشورهای اسلامی و جوامع اسلامی در دنیای غرب هموار کند." این مطلب گاردین در راستای سخنان چند روز پیش آقای موسوی ارزیابی شده است. میرحسین موسوی؛ پیام‌آور دین جدید آقای موسوی چند روز پیش و در دیدار با سران نهضت آزادی گفت: "باید طوری دین را تفسیر کنیم که نسبت به همه دیدگاه ها، حداکثر مدارا را داشته باشد!" وی همچنین اعلام کرد که "جنبش سبز می تواند مسئولیت تبلیغ و ترویج قرائت رحمانی از دین را به دوش بکشد." میرحسین موسوی همچنین بدون اینکه نسبت این دین را با عقاید و دیدگاه های کفار، منافقین و ملحدین روشن کند، گفت: "باید انعطاف داشته باشیم و روی یک شکل و شمایل از حکومت تصلب نداشته باشیم." این اظهارات آقای موسوی و حمایت یک روزنامه انگلیسی از آن درحالی مطرح شده که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همواره بر لزوم دوری از "اسلام آمریکایی" که توسط غرب ترویج و تبلیغ می‌شود، تاکید کرده‌اند. اسلام خودمان را تبلیغ کنید چند روز بعد از این سخنان آقای موسوی که حتی بدون استثنا کردن لائیک‌ها اعلام کرد "باید طوری دین را تفسیر کنیم که نسبت به همه دیدگاه ها، حداکثر مدارا را داشته باشد"، شیخ یوسف صانعی هم توصیه کرد که مردم به اسلام خودشان عمل کنند! شیخ یوسف صانعی در دیدار با جمعی از اعضای انجمن اسلامی یکی از دانشگاه ها، خطاب به حاضرین اظهار داشت که "شما تا می‌توانید اسلام و انقلاب مد نظر خودمان که همان اسلام واقعی است را تبلیغ کنید؛ نه آن قانون اساسی که آقایان ترویج می‌کنند." البته این سخنان آقای صانعی در راستای نوعی "آنارشیسم دینی و قانونی" ارزیابی شده است.


دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

بازگشت باجناق حجاریان به صدا و سیما

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:48

نویسنده : عمار
 
مسعود ابوطالبی؛ باجناق سعید حجاریان كه در ایام قبل از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری با توجه به حساسیتهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از حلقه مدیران سازمان و صدا بركنار شد، مجددا به عنوان رئیس گروه مشاوران سازمان صدا و سیما قصد دارد در این سازمان ایفای نقش كند.

به گزارش شبكه خبری صداقت وی كه دارای ارتباطات نزدیكی با عناصر فعال اصلاح طلب از جمله سعید حجاریان، وجیهه مرسوسی و برخی نمایندگان اصلاح طلب مجلس ششم است، پس از شكست كودتای سبز تلاش نمود تا مجددا موقعیت از دست رفته خود را در میان سران اصولگرا به دست آورد. 
لازم به ذكر است در نظر سنجی هایی كه با مدیریت ابوطالبی در خصوص انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری انجام شد میرحسین موسوی دارای رشد بهتری نسبت به سایر كاندیداهای انتخابات بود كه به نظر می رسد این موضوع با نسبت فامیلی وی با سعید حجاریان بی ارتباط نباشددیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

مردمی كه به خیابانها نمی آیند یك مُشت ترسو هستند!

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:44

نویسنده : عمار

خون ریزی تازه ای را برنامه ریزی كرده ایم

یا

سالگرد توهم شیخ و آقای چیز

صراط - متنی كه در ادامه تقدیم حضور خوانندگان گرامی خواهیم كرد گفتگویی است که مجله صهیونیستی "اشپیگل" چاپ آلمان در شماره ۲۶ آوریل خود زیر عنوان «جمهوری وحشت» منشر نموده است. راستش اول قرار بود این متن را در قالب یك خبر به همراه چند تعریضیه خبری منتشر كنیم. اما مصاحبه این شیخ هالو آنقدر بامزه بود كه حیفمان آمد جلوی خنده خوانندگان را با طرح بحثهای جدی بگیریرم.
اشپیگل: آیا فعالیت‌های شما از سوی وزارت اطلاعات کنترل می‌شود؟
کروبی: در زبان فارسی یک مثال زیبا هست: دیوار موش دارد، موش هم گوش دارد. بنابراین دیوار هم می‌شنود. بعلاوه، رژیم چهارده به اصطلاح محافظ برای من گذاشته و گفته به این دلیل است که اینها مرا «در برابر تروریست‌ها محافظت کنند». ولی وظیفه اصلی این افراد این است که اطلاعات جمع کنند. وقتی مدتی پیش به من حمله شد، این محافظان هیچ کار برای حفظ من نکردند. توصیه می‌کنم اگر روزی من کشته شدم، اول از همه این را بررسی کنید که مبادا قاتل از همین محافظان دور و بر من باشد!
اشپیگل: با وجود فشارهای شدید در چند ماه گذشته، شما هنوز شوخ طبعی خودتان را حفظ کرده‌اید.
کروبی: آیا باید بگذارم مخالفانم مرا فرسوده کنند؟ نه! من در دوران شاه زندانی بودم. با امام خمینی برای این انقلاب مبارزه کردم. این حکومت فرزند من است و تا زمانی که زنده هستم نمی گذارم آن را از من بگیرند.


اشپیگل: بسیاری از افراد به دلیل هراسی که دارند، نمی‌توانند فشار رژیم را مانند شما تحمل کنند.
کروبی: بله، روی مردم خیلی فشار هست و می ترسند. مردم ترسو شده اند. مردم می‌دانند اگر مخالفت کنند چه بلایی بر سرشان خواهد آمد: شغل و مقام‌شان را از دست می‌دهند، آینده‌شان از دست می‌رود. ضرب و شتم و دستگیری و بازجویی و چیزهایی بدتر در انتظارشان است. به همین دلیل است که این قدر همه چیز آرام شده است. واقعا مردم (بخوانید هواداران فتنه گران)‌ به ترس افتاده اند (!)

 
اشپیگل: اما واقعیت این است كه از جنبش اصلاحات هیچ خبری نیست.
کروبی: خیابان‌ها آرام شده است. ولی اشتباه نکنید. تفکر اصلاح هر روز بیش از روز پیش گسترش پیدا می‌کند. مردم فقط منتظر یک جرقه‌اند !!!

اشپیگل: و شما این جرقه را خواهید زد؟
کروبی: ما در روز ۱۵ ژوئن یک فراخوان جدید برای یک تجمع می‌دهیم و برای کسب مجوز اقدام کرده‌ایم.

اشپیگل: اما جمهوری اسلامی برگزاری تظاهرات از جانب گروه شما كه به تازگی غیرقانونی هم اعلام شده را ممنوع اعلام کرده است و مطمئنا این ممنوعیت را در آن روز هم لغو نخواهد کرد.
کروبی: مهم این است که ما مردم را به ادامه تظاهرات با تمام قوا تشویق کنیم.

اشپیگل: پس خونریزی تازه‌ای برنامه‌ریزی شده است.
کروبی: مردم (!) در تاریخ اعلام شده با وجود همه نگرانی‌ها، بر ضد سیاست خارجی تهاجمی و سیاست اقتصادی فلاکت‌بار اعتراض خواهند کرد. من از اینکه باز هم قربانی خواهیم داد متأسفم. شما نمی‌توانید تصور کنید که من تا چه اندازه از این بابت متأثرم. ولی آخر چه کار کنیم؟ تسلیم شویم؟ نه! اگر ما از هوادارانمان بخواهیم که در خانه بمانند، در این صورت به شدت مأیوس خواهند شد. آنها می‌خواهند که ما به آنها دل و جرأت بدهیم و بگوییم: نترسید! به خیابان بروید!
اشپیگل: مگر نفوذ شما و موسوی در جنبش چقدر است؟
کروبی: تظاهرکنندگان به فراخوان ما برای آزادی (!) پاسخ می‌دهند و آنچه را مطالبه می‌کنند که حق‌شان است.
 

 

اشپیگل: ظاهرا شورای امنیت سازمان ملل به زودی قطعنامه جدیدی را با تحریم‌های شدیدتر تصویب خواهد کرد تا رژیم را به عقب‌نشینی در مسئله اتمی وا دارد. آیا این قطعنامه مورد تأیید شماست؟
کروبی: به هیچ وجه. تحریم یک فشار دیگر بر مردم ماست. اگر دوستان غربی می‌خواهند به ما کمک کنند، بهتر است برای اجرای حقوق بشر به جمهوری اسلامی فشار بیاورند.

اشپیگل: رهبر انقلاب صحت آن انتخابات را تأیید کرد. کسی که در ریاست جمهوری احمدی‌نژاد تردید می‌کند، رهبری آیت الله خامنه‌ای را به پرسش می‌کشد.
کروبی: شما هر طور که دلتان می‌خواهد تفسیر کنید. من میل ندارم درباره رهبر انقلاب چیزی بگویم (!)

اشپیگل: آیا هنوز به اینکه حکومت دینی آینده‌ای داشته باشد اعتقاد دارید؟
کروبی: بله، اما نه حکومت دینی دکتر احمدی‌نژاد. در حکومت دینی من (!) همه آدمها آزادند و دولت توسط مردم انتخاب می‌شود.دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

زنان بدحجاب ایرانی بخوانند

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:42

نویسنده : عمار

برای گلشیفته فراهانی متاسفم


اندكی پیش، ماشا الیلیكینا مانكن و خوانندۀ روس گروه فابریك، كه عمدۀ عكس‌هایش تا پیش از این نیمه‌برهنه بود، مسلمان می‌شود.

در نتیجه از این:

                                    

می‌شود این:

                                              

  آن سوتر حیفا وهبی خوانندۀ زن شیعه‌تبار لبنانی كه به دلیل نیمه‌برهنه بودن در اكثر كنسرت‌های‌اش از سوی بسیاری محافل شیعی مورد انتقاد بود ـ نامبرده برادرش عضو حزب‌الله لبنان است و به شدت بینشان شكرآب بود تا جایی كه حتی برخی می‌گویند برنامه‌ای برای قتل حیفا نیز در جریان بوده ـ  با سیدحسن نصرالله بیعت می‌كند و البته حجاب اختیار می‌كند. از حنان ترك هم می‌توان گفت كه بازیگری مصری است و اكنون حجاب اختیار كرده است... این را مقایسه كنید با رفتار زنندۀ امثال شیرین عبادی‌ها، میترا حجارها و از همه بدتر گلشیفته فراهانی‌ها...واقعا كه در لحظه‌لحظۀ دنیا عبرت‌هایی‌ است...برای آنان كه بیندیشند.همچنین در ادامه مطلب میتوانید مصاحبه ی ماشا الیلیكینا را بخوانید:

ادامه مطلب

دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -


نوشته شده در : پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389  توسط : ابوالفضل مرادی.    نظرات() .

.


سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس:
جنگ نرم آمریکایی ها با هدف فشار از بیرون و انفجار از درون انجام می شود
 
جلالی گفت: آمریکایی ها به دنبال همان استراتژی هستند که به تعبیر خودشان فشار از بیرون و انفجار از درون می باشد.

کاظم جلالی سخنگوی کمیسیون امنیت ملی و سیاست خارجی مجلس شورای اسلامی در گفتگو با خبرنگار پارلمانی موج در خصوص نامه ای که اخیرا اوباما مبنی بر حمایتش از رسانه های اغتشاش طلب در جریانات پس از انتخابات به سازمان حقوق بشر ارسال کرده، اذعان داشت: این گزارش جنگ نرم که از سوی اوباما ارائه شد نشانگر این موضوع است که آمریکایی ها به دنبال همان استراتژی هستند که به تعبیر خودشان فشار از بیرون و انفجار از درون می باشد.
نماینده مردم اصفهان در ادامه افزود: تصور آمریکایی ها این بود که با اختلافاتی که بعد از انتخابات به وجود آمد، می توانند بحث انفجار از درون را مدیریت کنند.
وی خاطرنشان ساخت: آنها از تلاش های خود برای ایجاد مشکل در جمهوری اسلامی ایران فروگذار نخواهند کرد و همین گزارش اوباما بیانگر این موضوع است که چه حجم عظیمی از بودجه را برای ایجاد اختلال در اوضاع داخلی ایران صرف می کنند.
جلالی تصرح کرد: البته این تلاشهای آمریکایی ها ثمره ای را برای آنها به همراه نداشت و ملت ایران در 22 بهمن پاسخ دندان شکنی به آنها داد، ولی آنها همچنان به تلاش های خود ادامه می دهند.
سخنگوی کمیسیون امنیت ملی مجلس در بخشی دیگر از سخنان خود و در خصوص پاسخ کمیسیون متبوعش به تهدیدات هسته ای آمریکا اظهار کرد: تندروی ها و افراط گری های کاخ سفید در دوران بوش نتوانست به نتیجه برسد، لذا مردم آمریکا نیز به سیاست تغییر رای دادند با این امید که اوباما بتواند تغییری ایجاد کند.
وی افزود: اما حرکت اوباما در راستای حرکت جورج بوش و تکرار صحنه پردازی های کهنه سیاسی بوش در قالب افراط گری ها نمی تواند جوابگو باشد.
جلالی بیان نمود: موضوع هسته ای ایران در چهارچوب مذاکره و پیروی از ان.پی.تی (NPT) تحقق خواهد پیدا کرد و در این عرصه تلاش و فعالیتهای لازم را می کنیم.
وی با اشاره به کنفرانس خلع سلاح هسته ای تهران اذعان داشت: دولت نیز از لحاظ دیپلماسی هسته ای ایران بسیار فعال شده و گزارش های کنفرانس خلع سلاح هسته ای نیز نقش بسیار مهمی در روشن سازی افکار عمومی داشت.
جلالی در خاتمه بیان کرد: حرکت تند اوباما و تهدید به حمله هسته ای، یک تروریسم هسته ای می باشد و تبعات بسیار زیادی دارد و باید از آمریکایی ها به عنوان ناقض صلح و امنیت جهانی شکایت شود، زیرا بر اساس منشور ملل متحد هیچ کشوری حق ندارد کشور دیگری را تهدید کند، چه برسد به تهدید هسته ای

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:15  توسط عمار  |  نظر بدهید


تورهایی به مقصد معبد بهائیان 
اخیرا برخی از آژانسهای گردشگری داخلی که اقدام به برگزاری تورهای بازدید از معبد لوتوس بهائیان می کنند.
اخیرا برخی از آژانسهای گردشگری داخلی که اقدام به برگزاری تورهای بازدید از کشور هند می کنند یکی از مهمترین برنامه های خود در این سفر را بازدید از معبد لوتوس بهائیان اختصاص می دهند.
 بازدید از این معبد توسط تورهای گردشگری ایرانی در حالی صورت می گیرد که کشور هند دارای نقاط بسیار جذاب و دیدنی تر نیز هست اما با این حال تورهای ایرانی یکی از برنامه های ویژه خود را به بازدید از معبد لوتوس بهائیان اختصاص می دهند.
گفتنی است در طول بازدید ایرانیان از این معبد مبلغان بهایی که تعداد بسیار زیادی از آنها نیز ایرانی هستند به معرفی این فرقه زاله و ارائه رایگان کتاب و جزوه به گردشگران ایرانی برای جذب آنها به این فرقه می کنند.
بدون شک نظارت جدیدب بر علمکرد برخی آژانس های گردشگری لازم و ضروری بنظر می رسد.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:15  توسط عمار  |  نظر بدهید


خدمات جدید بلک واتر به منافقین 
کمپانی بلک واتر جدیدترین تجیهزات جاسوسی خود را در اختیار گروهک منافقین قرار داده است.
کمپانی بلک واتر جدیدترین تجیهزات جاسوسی خود را در اختیار گروهک منافقین قرار داده است.
گفته می شود بخشی از این تجهیزات شامل خودکارهایی است که توانایی اختلال در شبکه تلفن‌های ثابت و سیار را دارند. این ابزار پیشرفته که اخیراً در اختیار گروهک منافقین قرار گرفته است قرار است در اقدامات جاسوسی علیه جمهوری اسلامی ایران به کار گرفته شود.
گفتنی است کمپانی مزدوری بلک واتر در سال 1998 توسط برخی از اعضای سابق نیروی دریایی امریکا تاسیس شده است. این شرکت در تشریح خدمات خود متعهد می شود که علاوه بر عملیات جاسوسی، توانایی دارد ده‌ها هزار نیروی نظامی امنیتی ورزیده را در بحرانی‌ترین و حساس‌ترین مناطق جنگی در سراسر جهان به کار گمارد.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:15  توسط عمار  |  نظر بدهید

 
به نام کارگر به کام فتنه گر

جریان فتنه در آخرین تلاش های خود جهت ایجاد اغتشاش به انتشار بیانیه ای در سایت اتاق فکر لندن نشین به نام کارگران جنبش سبز دست زد.
جریان فتنه در آخرین تلاش های خود جهت ایجاد اغتشاش به انتشار بیانیه ای در سایت اتاق فکر لندن نشین به نام کارگران جنبش سبز دست زد.
 اتاق فکر لندن نشین دراین بیانیه با اشاره به روز جهانی کارگر خواستار تجمع مردمی!در مقابل وزارت کار در تهران و در سایر استان ها شده است.
همچنین در این بیانیه تهدید شده است که در صورت عدم امکان تجمع به سمت وزارت کشور راهپیمایی خواهد شد.
نکته قابل توجه نیز در طراحی شعارها برای این تجمع شعارهایی سیاسی و بدون ممضمون روز کارگرپیشنهاد شده است که بیش از پیش بر تلاش برای ایجاد اغتشاش پرده بر می دارد.
در همین رابطه قابل ذکراست که جریان فتنه در ایام انتخابات هیچ گونه برنامه ای برای دهک های پائین جامعه نداشته وآنان را در حوزه رای خود محسوب نکرده بود و توجه کنونی آنان به روز کارگرنشان از نگاه ابزاری آنان به این طیف زحمت کش جامعه را دارد.
از دیگر سو اتخاذ شعارهای سیاسی و نیز تهدید به راهپیمایی به سوی وزارت کشور و نیز توجه به پیشنهادات اتاق فکر لندن نشین ،بوضوح برنامه ریزی سیاسی و نگاه استثمار گرایانه به این قشر را فریاد می کند.
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:14  توسط عمار  |  نظر بدهید


اپوزیسیون و حامیان بیگانه این جریان بر شوک درمانی جهت احیای جریان فتنه تاکید کرده اند!


http://www.javanonline.ir/Images/News/Larg_Pic/3-2-1389%5CIMAGE634076123813032500.jpg

در حالی که جریان فتنه با بی اقبالی روز افزون مردمی روبرو شده ، اپوزیسیون و حامیان بیگانه این جریان بر شوک درمانی جهت احیای جریان فتنه تاکید کرده اند.

در جدیدترین راهکارها برای شوک درمانی جریا فتنه ، عبدالله مهتدی دبیر کل زحمتکشان کردستان در جلسه ای با حضور اعضای سیاسی دفتر سیاسی کومله از تصمیم سرویسهای اطلاعاتی اشغالگران (سیا و موساد) در عراق مبنی بر ترور نمایشی یکی از سران فتنه پرده برداشت.

وی در این جلسه اعلام کرده است که سازمان سیا به دنبال هماهنگی با خود سران جریان است تا با ترور نمایشی یکی از آنها بتوانند یک شوک بزرگ به این جریان داده و مجددا بتوانند جریان اغتشاش را راه اندازی کنند .همچنین وی تلویحاً اعلام داشته که ما و سرویسهای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل بایستی بدنبال ترور یکی از سران سبز باشیم تا بتوانیم کنترل را از دست رژیم ایران خارج نماییم.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:14  توسط عمار  |  نظر بدهید

در دیدار اصلاح طلبان با ملی مذهبی ها مطرح شد؛


جزئیات برنامه ریزی برای موج دوم فتنه


اخبار بدست آمده از جلسات مشترک برخی از تشکل های منحله دوم خرداد با ملی – مذهبی ها جهت به راه انداختن موج دوم فتنه حکایت دارد.

http://www.javanonline.ir/Images/News/Larg_Pic/4-2-1389%5CIMAGE634076981321470000.jpg

این تشکل منحله که اعضای موثر آن در جریان اغتشاشات بعد از انتخابات نقش کمیته سناریو نویسی(همان کمیته معروف به ایکس) جهت عملیات میدانی را برعهده داشته است،اخیرا دیدارهای متعددی را با برخی نیروهای – ملی مذهبی برگزار کرده است.

در این جلسات که یکی دونفر از آزاد شدگان حوادث اخیر به همراه اعضای هم طیف خود حضور داشته اند،برخی افراد ناشناس دیگر نیز حضور بهم رسانیده اند که نشانگر ورود چهره های جدید با «کد پاک» می باشد.

گفته می شود در این جلسات برای احیای دوباره جریان فتنه بحث های فراوانی صورت گرفته و به دو محور اصلی منتهی شده است.2 محوری که هنوز انتخاب نهایی برای فازبندی نهایی از میان آنها اتخاذ نشده است.

درمحور اول که به «فاز به فاز تا انفجار» وطرح «قرقیزستانیزه کردن» تعبیر شده است،حاضرین در جلسه بر بهره گیری از مناسبت ها برای حضور در خیابان ها تاکید کرده و گفته اند،باید از روز جهانی کارگر و معلم شروع کرده و با ادامه دادن حضور خود درخیابان ها تا 22و 25 خرداد پیش رفته و بتوانیم شیب اعتراضات را تا 18 تیر افزایش دهیم.

همچنین دراین جلسه تصریح شده است اوج این اعتراضات را باید از 18 تیر تا آغاز هدفمند کردن یارانه وشوک تورم حاصل از این طرح رقم زده و انفجار اجتماعی را مثل قرقیزستان ادامه داده و آن مقطع برنامه خود را هایی کنیم.

محور دوم نیز که در جلسات این طیف به «شوک درمانی» معروف شده،به این ترتیب است که باید به سمت یک چاشنی انفجار اجتماعی رجوع کرد.در گفتگوهای انجام شده این شوک،«ترورنمایشی یک اصلاح طلب» تعریف شده است.

گفتنی است اخیرا ،عبدالله مهتدی دبیر کل زحمتکشان کردستان نیز در جلسه ای با حضور اعضای سیاسی دفتر سیاسی کومله از تصمیم سرویسهای اطلاعاتی اشغالگران (سیا و موساد) در عراق مبنی بر ترور نمایشی یکی از سران فتنه پرده برداشته است.

وی در این جلسه اعلام کرده است که سازمان سیا به دنبال هماهنگی با خود سران جریان است تا با ترور نمایشی یکی از آنها بتوانند یک شوک بزرگ به این جریان داده و مجددا بتوانند جریان اغتشاش را راه اندازی کنند .همچنین وی تلویحاً اعلام داشته که ما و سرویسهای اطلاعاتی آمریکا و اسرائیل بایستی بدنبال ترور یکی از سران سبز باشیم تا بتوانیم کنترل را از دست رژیم ایران خارج نماییم.

این گزارش حاکی است که این طیف معتقدند حداقل فایده این روش با تاسی از روش های قتل های زنجیره ای خارج کردن جریان خود از چترامنیتی بوده و اندکی فضا برای ما فراهم خواهد شد.

شایان ذکر است این اقدامات و محورهای مورد بحث در جریان اصلاح طلبان در حالی صورت می پذیرد که آنان پیش ازاین درجریان دهمین دوره انتخابات ریاست جمهوری شکست الگو گیری از روش های انقلاب رنگی را تجربه کرده و تاکید دوباره آنان بر این روش ها از ذهنی شدن آنان وفقدان تجربه پذیری از گذشته در میان این جریان حکایت دارد.

همچنین تاکید بر روش شوک درمانی ترورنیز در حالی مورد توجه قرار گرفته که فتنه گران در ایام تبلیغات انتخاباتی نیز برای افزایش میزان آراء خود در نظر سنجی سعی در پیاده سازی این روش داشتند که برنامه آنان با هوشیاری نهادهای مربوطه ناکام ماند.

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:14  توسط عمار  |  نظر بدهید
رهنورد: انقلاب فرصت با هم بودن زنان را از آنها گرفت

زهرا رهنورد که به بانوی سبز رنگ شهرت یافته است در نشستی با عنوان همگرایی سبز گروه های مختلف زنان با طرح این ادعا که سی سال (دوران پر افتخار جمهوری اسلامی) فقدان شبکه روابط بین زنان ضربه های زیادی را به بدنه فعالیت آنها وارد کرده و از سوی دیگر نبود حضور زنان در رخدادهای تاریخی موجب شده تا روند جریان دموکراسی خواهی و حقوق بشر در ایران لطمه زیادی ببیند.

 وی با انتقاد از بی اعتنایی زنان آگاه و هوشیار نسبت به شعارها و اقدامات ساختار شکنانه و ضد مردمی جریان سبز ابراز امیدواری کرد که حضور فعال زنان در جنبش سبز در کنار حضور معلمان سبز، ورزشکاران و کارگران بتواند مثمرثمر باشد.
رهنورد در بخش دیگری از بیان دیدگاه های خود با توهین به جامعه بانوان و زنان کشور آنها را نماد زیبایی دانست که نگاه عمومی جامعه ایرانی به آنها به عنوان کلفت خانه می باشد. وی با تاکید بر تطهیر جنبش فمینیستی به تبلیغ این دستاورد نظام غربی پرداخت.
در این نشست شهلا لاهیجی، مینو مرتاضی، نرگس محمدی، نیره توکلی، نسرین ستوده، طاهره طالقانی، فاطمه راکعی، ژیلا بنی یعقوب و فاطمه گوارایی حضور داشتند. لازم به ذکر است تعدادی از عناصر یاد شده به طور مستقیم مورد حمایت بنیادها و موسسه های نظام سلطه قرار گرفته و جوایز هنگفتی از آنها دریافت داشته اند.

فیلمساز متخلف، مورد حمایت ویژه جشنواره کن
رئیس جشنواره فیلم کن جعفر پناهی را میهمان افتخاری این دوره از جشنواره معرفی کرد. پناهی چندی پیش در حین ساخت فیلمی ضد انقلابی با مضامین اجتماعی و سیاسی با محوریت سیاهنمایی جامعه ایرانی از سوی مقامات ذیصلاح بازداشت شده بود. جشنواره هایی مانند جشنواره کن که از سوی صهیونیست ها و با هدف ترویج اباحه گری و فضای ضد اخلاقی برگزار می شود همواره پاتوق ضد انقلابیون و مروجان بی بندباری در داخل کشور بوده است که از شدت خشم نسبت به عدم امکان فعالیت ضد اخلاقی و مشمئز کننده خود با حضور در این جشنواره ها سعی دارند همسویی و دلسپردگی خود را به کانون های نظام سلطه به نمایش بگذارند

+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:13  توسط عمار  |  نظر بدهید

کمین گاه فتنه
دکتر محمد جواد لاریجانی


1- “نفاق سبز” ضعیف تر و رسواتر از آن است که با همان راه و رسم دست به ماجراجویی بزند. بنابراین باید مواظب باشیم تا نقاط آسیب جدیدی مورد سوء استفاده قرار نگیرد. به نظر من دو کمین گاه روشن محل سرمایه گذاری خط نفاق و دشمنان اسلام و این ملت است: یکی رابطه علما و فقهای بزرگوار با دولت ودیگری محمل های اعتراضی صنفی و عمدتا اقتصادی.

2- نقش علمای دین در توسعه بزرگترین دستاورد انقلاب اسلامی، یعنی بنای یک نظم مدنی براساس عقلانیت اسلامی، کاملا روشن است. چنین نظامی در هر قدم از تصمیم سازی های خود باید متکی به تعالیم شرع و مکتب اهل بیت (سلام الله علیهم اجمعین) باشد و طبیعی است که باید به عالمان دین رجوع نماید. رجوع به عالمان، دین را از راهزنان فکری و دجال های زمان حفظ می نماید و از طرفی آنان را به باروهای حفاظت از راه خدایی تبدیل می نماید. در جریان فتنه انتخابات از برنامه وسیعی پرده برداری شد و آن خط تشویش و القاء در مورد علمای حوزه بوده است. ساماندهی وسیع و به کارگیری همه امکانات ارتباطی در این زمینه چشمگیر بوده است. البته با تفضل الهی و درایتی که فقهای گرانقدر  از آن بهره دارند، این تلاش ها ناکام ماند. اما ناکامی به معنی ختم پروژه نیست.

3- از دولت محترم و ریاست جمهور عزیز انتظار داریم در این زمینه بر دقت و شفافیت مطالب و برنامه خود بیفزایند. زیرا نقطه قوت این دولت تدین آن است: کافی است به اعضای کابینه توجه نمائید؛ وزرای عزیز ما هر یک دارای سوابق روشن در تشرع و تبعیت از خط ولایت و ارادت نسبت به مقام معظم رهبری هستند. حال چنین دولتی نباید از نقطه قوت خود مورد سوء استفاده قرار گیرد. به عنوان نمونه: من سخنان شیرین ریاست محترم جمهوری را در برنامه تلویزیونی ملاحظه کردم و از آن بسیار بهره بردم. در یکی از مطالب، ایشان اشاره داشتند که ایران امروز توان داشتن جمعیتی در حدود یکصد و پنجاه میلیون نفر را دارد و نه هفتاد میلیون؛ لذا به نظر ایشان می بایست نرخ رشد جمعیت افزایش یابد. اما نحوه بیان ایشان چنان بود که گویی یک خلاف شرع بین در حال انجام است و علما آن را می بینند و سکوت کرده اند و استشهادی که به آیه “ولا تقتلوا اولادکم خشیه املاق نحن نرزقهم و ایاکم انقتلهم کان خطءا کبیرا” (سوره مبارکه بنی اسرائیل/الاسراء- آیه31 ) در مورد کشتن فرزندان از ترس فقر نمودند، به نوعی این برداشت را تقویت می نمود. چرا؟

4- در واقع، در مورد مسئله تنظیم تعداد فرزندان در سطح فردی و مسئله تنظیم نرخ رشد جمعیت در سطح جمعی چند سوال اساسی وجود دارد:
سوال اول این است که آیا افراد در زندگی خود مجاز هستند که در مورد تعداد فرزندان خود برنامه ریزی کنند؟ سوال دوم اینکه آیا در حکومت اسلامی، حاکم می تواند برای نرخ رشد جمعیت برنامه ریزی نموده و مردم را تشویق و حتی ملزم به رعایت آن برنامه نماید؟
سوم اینکه برای شرایط امروز ایران از لحاظ کارشناسی چه نرخ رشدی باید توصیه شود؟
در مورد سوال اول و دوم که از زمان حضرت امام(ره) مطرح شده است غالب علمای بزرگوار ما قائل به جواز بوده و هستند. البته ممکن است فقهایی باشند که قائل به جواز باشند اما برخی روش ها- مانند عقیم نمودن مرد یا زن- را مجاز ندانند. اما سوال سوم، یک سوال کارشناسی است و تردید در سیاست جاری به نظر من کار خوبی برای بازنگری و دقت بیشتر است و این یکی از خصوصیات خوب جناب رئیس جمهور است که سعی دارد نظم مالوف را به چالش بکشاند. البته من معتقد هستم که خود ایشان هم قبول دارند که تحدید نسل ضروری است، زیرا فرض کنید جمعیت ایران در طی ده سال یا کمتر به یکصد و پنجاه میلیون برسد.
خوب، مسلما این مملکت طاقت پانصد میلیون جمعیت را ندارد. پس باید کاری کرد که انفجار جمعیت اتفاق نیفتد. به عبارت دیگر “نرخ” رشد جمیعت باید خود متغیر باشد و به تدریج شتاب خود را روی سطحی - حال یکصد و پنجاه یا کمتر و بیشتر- “صفر” نماید.
خلاصه کلام: مقصود من از این تفصیل عمدتا این نکته بود که ریاست محترم جمهوری می توانند سیاست جاری را به نقد کارشناسانه بکشند و در این سیر برکاتی برای اصلاح وجود دارد؛ اما لازم است این غرض نیک را دقیق و روشن بیان نمایند و آن را از آمیختگی به سایر جهات غیر وارد در بحث بازدارند تا اصحاب فتنه نتوانند سوء استفاده کنند.

5- کمین گاه دوم برای فتنه گران،  نارضایتی های صنفی و گاه عمومی - درآمدی است. بویژه دولت در آستانه یک اقدام بسیار مهم در اقتصاد کشور است و آن هم تعدیل، حذف و یا هدفمند کردن یارانه هاست. این امر مسلما تنش های درآمدی به طبقاتی از جامعه وارد می کند که آنان را سخت  نگران می سازد. دقیقا این زمینه است که اصحاب فتنه در صدد شکار آن هستند. لذا ضروری است که اولا، دولت و مجلس تمام شوک های محتمل را احصاء نمایند و برای مهار برنامه داشته باشند. ثانیا، دولت، مجلس و قوه قضائیه باید با هماهنگی یکدیگر به رصد شرایط و تنظیم و اقدام سریع آمادگی های لازم را داشته باشند. ثالثا، دولت باید آمادگی و توان لازم برای اقدام عاجل و قدرت مانور داشته باشد و بالاخره اطلاع رسانی درست و آگاهی دادن به مردم کلیدی ترین اقدام و باطل کننده عمده فتنه می باشد.

6- نکته مهم این است که بدانیم توفیقات عظیم و تحسین برانگیز این ملت در زمینه های هسته ای، دفاعی، ماهواره و علوم و فنون جدید همه و همه میوه های اولیه درخت مبارک نظام اسلامی و تجربه منحصر به فرد این مردم است و این تجربه همان گوهری است که رهزنان قصد آن را کرده اند و باید با تمام وجود پاسدار آن باشیم. ان شاء الله
+ نوشته شده در  دوشنبه ششم اردیبهشت 1389ساعت 23:13  توسط عمار  |  نظر بدهید
موسوی در دیدار با جمعی از اعضای نهضت آزادی به همراه عزت سحابی و حبیب الله پیمان گفت: جنبش سبز می تواند مسئولیت تبلیغ و ترویج قرائت رحمانی از دین را به دوش بکشد.

وی در مورد اینکه قرائت رحمانی از دین چیست گفت: قرائت رحمانی از دین قرائتی از دین است که واجد حداکثر مدارا نسبت به همه عقاید و دیدگاه ها است.

وی بدون اینکه نسبت این دین را با عقاید و دیدگاه های کفار، منافقین و ملحدین روشن کند گفت: شعارهایی که بر می گزینیم باید قدرت همراهی تمام جامعه را داشته باشد. باید انعطاف داشته باشیم روی یک شکل و شمایل از جنبش تصلب نداشته باشیم.

وی مسیر جنبش سبز را پر پیچ و خم و زمان بر توصیف کرد و گفت: باید روی حداقل ها توافق کرد. موسوی با این دیدار برای اولین بار روابط خود را با نهضت آزادی و جنبش مسلمانان مبارز آشکار کرد.

+ نوشته شده در  شنبه چهارم اردیبهشت 1389ساعت 19:52  توسط عمار  |  نظر بدهید

روزنامه رسالت نوشت:نماز گزاران سمنانی به ملاقات نماینده این شهر با یکی از سران فتنه اعتراض کردند.این روزنامه افزود:در پی اعلام حضور مصطفی کواکبیان نماینده سمنان که به همراه تعداد اندکی از اعضای این فراکسیون به دیدار موسوی رفته بودند جمعی از دانشجویان و نمازگزاران سمنانی به وی اعتراض کردند.
در بخشی از اطلاعیه دانشجویان سمنانی ضمن تاکید بر محاکمه سران فتنه آمده نمایندگانی که با بی اعتنایی به خواسته مردم با فتنه گران دیدار و گفتگو می کنند باید سریعا از مردم عذرخواهی کرده و تعهد کنند که چنین اشتباهاتی را انجام ندهند.
+ نوشته شده در  شنبه چهارم اردیبهشت 1389ساعت 19:51  توسط عمار  |  نظر بدهید


نوشته شده در : سه شنبه 7 اردیبهشت 1389  توسط : ابوالفضل مرادی.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic