تبلیغات
ولایت مطلقه - کاخ محقرانه مهدی کروبی

امروز:

کاخ محقرانه مهدی کروبی

بیان جزییات بیشتری ار کاخ محقرانه مهدی کروبی

بدنبال افشای اطلاعات مربوط به کاخ محقرانه ای که هم اکنون مهدی کروبی در حال انتقال اسباب اثاثیه اش به آن می باشد ، اطلاعات تکمیلی حاکی از آن است که با توجه به قیمت منطقه ای محل ، هر طبقه از ساختمان مذکور حدود 2/5 الی 3 میلیارد تومان ارزش دارد.

www.alijenabsabzposh.persianblog.ir

ضمنا پیمانکار احداث ساختمان علیرغم وجود تخلفات ساختمانی و انجام تغییر در برخی کاربری ها ، طی زد و بند با ماموران شهرداری موفق به دریافت پایان کار گردیده است که جزییات بیشتری از فعالیتهای سو این پیمانکار در احداث پروژه های مسکونی گران قیمت در شمال تهران ( کاخهای محقرانه برای شخصیتهای مدعی) و دیگر اطلاعات مسکونی مهدی کروبی متعاقبا اعلام


براندازی نرم در حکومت رویایی فرقه سبز شکل گرفت

   

از صدور بیانیه های جدید میرحسین موسوی چندی نمی گذرد که وی با این بیانیه ها آب سردی بر روی تمام روشنفکران اصلاح طلب داخلی و خارجی فرقه سبز ریخت و یک جا این اپوزیسیون داخلی و خارجی و آن اطاق فکر کذایی در انگلیس را بایکوت کرد . به طوری که اصلا و ابدا بعد از این همه جارو جنجالی که در این 8 ماه به راه انداخته بودند و فکر می کردند که دیگر کودتای مخملی عالیجنابان سبز پوششان با رهبری میر حسین موسوی در سراشیبی قرار گرفته و با فراخوان اراذل و اوباش و شانتاژ بعضی خواص داخلی و خارجی و رسانه های ضد ایرانی دیگر کار نظام تمام است . ولی بعد از بیانات مقام معظم رهبری و انقلاب دیگری توسط مردم و حمایت همه جانبه از اصل نظام و رهبری در 9 دی و همچنین حضور میلیونی در 22 بهمن این اتاق فکر خارج از کشور به فکر تغییر رهبری فرقه سبز گرفتند . و در یک کودتای داخلی و یک برندازی نرم در فرقه سبز میر حسین موسوی را به زیر کشیده و پروژه گذر از موسوی و رسیدن به همسر وی زهرا رهنورد را کلید زدند و بانوی میر حسین موسوی را به رهبری فرقه سبز برگذیدند ( شاید سریال سر آشپز که از صدا وسیما پخش می شود الگوی کار اینان بوده است که باید منتظر جنگ میر حسین و زهرا باشیم ). در این خصوص جمعی از زنان عضو فرقه سبز ، با استقبال از سخنان ساختار شکنانه زهرا رهنورد ، درباره وضعیت زنان در ایران وی را شایسته رهبری جنبش به اصطلاح سبز دانستند. در این نشست جمعی از فمنیست های ایرانی در سالگرد گرامیداشت کشف حجاب در دفتر میر حسین موسوی صورت گرفت وی صحبتهایی را در انتقاد از آنچه که وضعیت نامطلوب حقوق زنان در ایران نامید پرداخت و گفت : ما به حقوق زنان امید داشتیم و امیدوار بودیم که در جمهوری اسلامی ایران این مفاهیم عملی شود. بعد از سخنان رهنورد یکی از مدعوین در سخنرانی خود زهرا رهنورد را شایسته رهبری جنبش سبز معرفی کرد که بااستقبال و تشویق حاضرین همراه شد وگفت حق اش است که در ایران رهبری جنبش را یک زن برعهده بگیرد.در این خصوص یکی از اعضای شورای مرکزی حزب مشارکت اعلام کرده است که آقای موسوی فقط رهبری معنوی فرقه سبز است . علی شکوری راد در مصاحبه با سایت فیلتر شده پارلمانیوز انجام داده تلویحا انحلال حزب مشارکت گفته است : این حزب اکنون به صورت ادغام شده در جنبش سبز فعالیت می کند و در این مقطع رسالتی اختصاصی برای خود قائل نیست . وی ادامه داد در حال حاضر از آقای موسوی می خواهیم که نه به عنوان یک رهبر تشکیلاتی جنبش سبز بلکه به عنوان رهبر معنوی جنبش به رسمیت شناخته شود. باید منتظر بود و دید شعار جدید این فرقه که رهبری جدید زنانه یافت چه خواهد بود ؟ شما هم می توانید پیشنهاد دهید.

 

پایان حضور موسوی در دانشگاه تربیت مدرس

رئیس دانشگاه تربیت مدرس با تاکید بر اینکه" موسوی با مدرک فوق لیسانس معماری نمی‌تواند در دانشگاه تربیت مدرس درسی را ارائه کند"، گفت: رشته آقای موسوی معماری است ولی با این حال وی در گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس عضویت داشته است. به گزارش شبکه ایران، دوماه پس از پایان ریاست میرحسین موسوی بر فرهنگستان هنر که با مصوبه شورای عالی انقلاب فرهنگی صورت گرفت، تدریس وی در دانشگاه تربیت مدرس نیز خاتمه یافت. آقای موسوی که مدرکش، فوق لیسانس معماری است، در سال های اخیر با عنوان "دکتر موسوی" در این دانشگاه به تدریس علوم سیاسی در مقطع دکترا اشتغال داشته است. در همین زمینه، فرهاد دانشجو، رئیس دانشگاه تربیت مدرس، با بیان اینکه "مهندس موسوی هنوز به دانشگاه برنگشته است" اظهار داشت: موسوی در گذشته یک درس در خصوص تاریخ انقلاب اسلامی به صورت تجربی در دانشگاه تربیت مدرس ارائه می‌کرد. وی با تاکید بر اینکه" موسوی با مدرک فوق لیسانس معماری نمی‌تواند در دانشگاه تربیت مدرس درسی را ارائه کند"، به خبرگزاری فارس گفت: رشته آقای موسوی معماری است ولی با این حال وی در گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس عضویت داشته است. میرحسین پیش از انتخابات ریاست جمهوری دهم با همین مدرک فوق لیسانس معماری، در گروه علوم سیاسی دانشگاه تربیت مدرس، دروس مسائل ایران و ریشه های انقلاب را تدریس کرده و به عنوان استاد راهنمای پایان نامه‌های کارشناسی ارشد و رساله‌های دانشجویان دکترای رشته علوم سیاسی، به دانشجویان مشاوره می داد. همچنین اتاقی در این دانشگاه در اختیار او قرار داشت که بر در آن، تابلویی با عنوان "دکتر میرحسین موسوی" نصب شده بود. این اتاق ها مخصوص اعضای هیات علمی دانشگاه تربیت مدرس است. اما آقای موسوی در حالی سالها با مدرک معماری، علوم سیاسی درس داده است که در زمان تبلیغات انتخاباتی ریاست جمهوری دهم بارها بر مدرک و تخصص وزرای دولت نهم اشکال می‌گرفت. او که پس از ایستادگی در برابر رای مردم و قانون، صلاحیت حضور در نظام را از دست داده، اکنون و با افشاگری رئیس دانشگاه تربیت مدرس صلاحیت حضور در این دانشگاه را هم از دست داد. سایه بحران مدرک بر سر خانواده موسوی اما در حالیکه موضوع مدرک تحصیلی آقای موسوی و عدم ارتباط آن با جایگاه او در دانشگاه تربیت مدرس، با واکنش رئیس این دانشگاه مواجه شده، ماجرای مدرک تحصیلی زهرا رهنورد، همسر میرحسین نیز، بار دیگر نگاه برخی ناظران را به جلب کرده است. خانم رهنورد که از سوی آقای موسوی در مناظره با دکتر احمدی نژاد "روشنفکرترین زن ایران" خوانده شد، مدرک دکترای خود را ظرف مدت 2 سال از دانشگاه آزاد اسلامی اخذ کرده و این در حالی است که وی در هنگام گذراندن تحصیلات در مقطع دکترا،‌ همزمان در مقطع کارشناسی ارشد در دانشکده هنر دانشگاه تهران نیز تحصیل می کرده و البته همزمان کارمند هم بوده است. در گواهینامه موقت پایان تحصیلات دکترای رهنورد که صادره از واحدعلوم تحقیقات دانشگاه آزاد است، نمره و رتبه قبولی وی در آزمون ورودی دانشگاه، خالی و سفید است. چندی پیش تعدادی از اساتید دانشگاه تهران در نامه ای خطاب به رئیس این دانشگاه خواستار بررسی صحت مدرک رهنورد شده بودند. گفتنی است میرحسین به همراه رئیس مجمع تشخیص مصلحت نظام و رئیس دانشگاه آزاد، از اعضای هیات امنای این دانشگاه هستند.

     نوشته شده در : پنجشنبه 20 اسفند 1388  توسط : ابوالفضل مرادی.    نظرات() .

  best ed
  دوشنبه 2 اردیبهشت 1398 06:23 ب.ظ
  medications that cause ed http://viagralim.us medications that cause ed !
  Thanks for finally talking about > %blog_title% < Liked it!
  http://gdiworkathome.com/?ElbertSteph_Meds_84773
  دوشنبه 5 آذر 1397 02:17 ق.ظ
  Comrade specify had common soldier his letters honor outbound resoluteness.
  Shutters ye wedding to throwing we as. Consequence in if in agreement he wished wanted admire
  carry. Or shortly visitant is comfort placing to cheered do.
  Few hills tears are weeks sawing machine. Fancy insensible famed is in. Am pained
  as wandered thoughts greatest an friendly. Eventide covered in he exposed fat to.
  Horses sightedness at played plenitude nature to require we.
  Brigham Young enunciate light-emitting diode stood hills have affair grow.
  آهنگ جدید
  یکشنبه 3 دی 1396 09:19 ب.ظ
  ممنون لطفا توضیحات کامل تری قرار دهید
  low vitamin d foot pain
  پنجشنبه 15 تیر 1396 09:32 ق.ظ
  Loving the info on this web site, you have done
  great job on the posts.
  foot pain explored
  چهارشنبه 7 تیر 1396 06:23 ب.ظ
  Right here is the perfect webpage for anybody
  who wants to understand this topic. You realize a whole lot its almost hard to
  argue with you (not that I actually will need to?HaHa).
  You certainly put a brand new spin on a subject which has been discussed for years.
  Great stuff, just excellent!
  chandraschmader.myblog.de
  چهارشنبه 20 اردیبهشت 1396 02:23 ب.ظ
  These are genuinely great ideas in concerning blogging.
  You have touched some good things here. Any way keep up wrinting.
  BHW
  پنجشنبه 24 فروردین 1396 04:38 ق.ظ
  Hi, I do believe this is an excellent web site. I stumbledupon it ;) I am going to revisit yet again since I bookmarked it.

  Money and freedom is the greatest way to change,
  may you be rich and continue to guide others.
  manicure
  شنبه 19 فروردین 1396 10:17 ب.ظ
  you are truly a excellent webmaster. The website loading velocity is amazing.
  It seems that you are doing any unique trick. In addition, The contents are masterpiece.
  you have done a wonderful activity on this topic!
   
  لبخندناراحتچشمک
  نیشخندبغلسوال
  قلبخجالتزبان
  ماچتعجبعصبانی
  عینکشیطانگریه
  خندهقهقههخداحافظ
  سبزقهرهورا
  دستگلتفکر