امروز:

0

سردارنقدی:نامگذاری چهارم الی چهاردهم خرداد به عنوان دهه بازخوانی وصیت‌نامه امام

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 11:15

نویسنده : عمار
سردار نقدی در گفت‌وگو با فارس اعلام كرد:
نامگذاری چهارم الی چهاردهم خرداد به عنوان دهه بازخوانی وصیت‌نامه امام

خبرگزاری فارس: رئیس سازمان بسیج مستضعفین گفت: 4 تا 14 خردادماه امسال به عنوان دهه تبیین و بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی (ره) نامگذاری شده است.


سردار محمدرضا نقدی رئیس سازمان بسیج مستضعفین در گفت‌وگو با خبرنگار دفاعی خبرگزاری فارس، با اشاره به برگزاری پرشور مراسم سالگرد وفات امام خمینی(ره) اظهار داشت: 4 الی 14 خردادماه امسال به عنوان دهه تبیین و بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی (ره) نامگذاری شده است.
رئیس سازمان بسیج مستضعفین ادامه داد: در این دهه بسیجیان در تمام مساجد، مدارس، دانشگاه‌ها و حوزه‌های علمیه به صورت برنامه‌ریزی شده وصیت‌نامه امام‌(ره) را بازخوانی و تفسیر می‌كنند.
نقدی در پایان تصریح كرد: با بازخوانی وصیت‌نامه امام خمینی‌(ره) در اجتماعات مردمی سعی می‌شود تا فضای جدیدی از معارف امام‌(ره) در جامعه ایجاد شود.
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

دعوت به راهپیمایی در اعتراض به رواج بدحجابی

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 10:15

نویسنده : عمار
دعوت به راهپیمایی در اعتراض به رواج بدحجابی

ستاد مردمی احیای فرهنگ و ارزش‌های اسلامی طی بیانیه‌ای از مردم برای حضور در راهپیمائی پس از اقامه نماز جمعه این هفته تهران دعوت کرد .

 ستاد مردمی احیای فرهنگ و ارزش‌های اسلامی برای دعوت از مردم برای حضور در راهپیمائی پس از اقامه نماز جمعه این هفته تهران، اطلاعیه‌ای به بدین شرح صادر کرده است:

"باید همه بدانیم که آزادی به شکل غربی آن که موجب تباهی جوانان و دختران و پسران می‌شود از نظر اسلام و عقل محکوم است و تبلیغات و مقالات و سخنرانی‌ها و کتب و مجلات برخلاف اسلام و عفت عمومی و مصالح کشور حرام است و بر همه ما مسلمانان جلوگیری از آنها واجب است و از آزادی‌های مخرب باید جلوگیری شود و از آنچه در نظر شرع حرام و آنچه برخلاف مسیر ملت و کشور و اسلام و مخالف با حیثیت جمهوری اسلامی است، به طور قاطع اگر جلوگیری نشود همه مسئول می باشند و مردم و جوانان حزب‌اللهی اگر برخورد به یکی از امور مذکور نمودند به دستگاه‌های مربوطه رجوع کنند و اگر‌ آنان کوتاهی نمودند خودشان مکلف به جلوگیری هستند، خداوند عالی مددکار همه باشد ".

بخشی از بند م وصیت‌نامه امام خمینی(رحمت‌الله علیه)
با این فسادهای اخلاقی و منکرات باید مقابله و مبارزه کرد. ما خوب می‌دانیم این جزء تعالیم اسلام است که با زبان و تبیین باید مردم را با فضایل اخلاقی آشنا کرد و از منکرات دور نگه داشت. این بجای خود درست؛ اما با شیوع منکرات و با تظاهر به آن باید مقابله کرد. اسلام مرتکب منکر را نصیحت و هدایت می‌کند؛ اما حد هم برای او می‌گذارد. با صرف زبان و توصیه نمی‌شود کاری کرد. قدرت نظام باید جلوی سیر فحشا و فساد را بگیرد.(مقام معظم رهبری)

در آستانه شهادت بزرگ پرچم‌دار عفاف و حجاب فریاد اعتراض امت حزب‌الله در راهپیمایی روز جمعه این هفته نسبت به رواج بی بندو باری و بدحجابی در جامعه به پا خواهد خواست.

این راهپیمائی با این اهداف صورت می‌گیرد؛
* مطالبه از مسئولین در اجرایی نمودن فرامین حضرت امام خمینی(ره) و رهبر معظم انقلاب اسلامی در امر مقابله با تهاجم فرهنگی و ترویج فرهنگ و ارزش‌های اسلامی
* اعتراض به عدم اجرای قانون گسترش فرهنگ و حجاب
* هشدار به مسئولان در کوتاهی در امر مبارزه و مقابله جدی، قاطع و همه جانبه با روند لجام گسیخته منکرات و گسترش پدیده شوم بدحجابی و بی‌غیرتی
یا زهرا! از تو یاد گرفته‌ایم که ملت بی‌حیا، ملتی بی‌دین است! در محضر تو آموخته‌ایم که جامعه بدون عفت و غیرت، اهل فلاح و رستگاری نیست! با این وجود چه کنیم که این روزها تن آرایی و جلوه‌فروشی زنان آن هم در کوی و برزن سرزمین شیعه، مانند خار به چشمانمان می‌نشیند، و هزار بار دردناک‌تر از آن بی‌خیالی جماعتی است که جز حساسیت به احکام الهی و اعتنا به حیا و عفت، همه چیز دارند، از قدرت و ثروت گرفته تا ادعای گزاف محبت تو را!
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

روایتی ازآبروریزی كروبی وموسوی

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 10:14

نویسنده : عمار

بی اعتنایی مطلق كارگران و معلمان به فراخوان سران فتنه جهت ایجاد تشنج و اغتشاش بازتاب وسیعی در رسانه های خارجی داشت. این رسانه ها اقدام موسوی و كروبی در فراخوان برای تشنج در روز كارگر و معلم را اشتباه استراتژیك آنها می دانند.


روزنامه نیویورك تایمز در این زمینه نوشت: تظاهرات برنامه ریزی شده برای اعتراض در روز شنبه تحقق نیافت. موسوی و كروبی دو تن از سران اپوزیسیون روز پنجشنبه از كارگران و معلمان خواسته بودند به ائتلاف اصلاح طلبان بپیوندند. تحلیلگران گفتند فراخوان برای روز شنبه نتوانست موثر باشد، احتمالا به خاطر ارعاب.

اما در عین حال عملی نشدن خواسته موسوی و كروبی می تواند نشانه ای از شكست سران مخالفان در جلب حمایت كارگران و معلمان باشد. ماجرای اخیر باعث شده تا بار دیگر توانایی آنها برای بسیج اعتراض ها در آینده مورد سؤال قرار گیرد.

نیویورك تایمز همچنین از قول مهدی جلالی كه وی را كارشناس امور ایران در نیویورك معرفی كرد، نوشت: این یك اشتباه استراتژیك از سوی موسوی و كروبی بود. آنها ابتدا باید خواسته های كارگران را در برنامه خود بگنجانند و سپس انتظار پیوستن آنها را به خود داشته باشند. كارگران نمی دانند برای چه باید به خیابان بیایند و از طرف موسوی و كروبی هزینه بدهند
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

افشای جزئیاتی از حمایت های مالی بیگانه به سران فتنه

چهارشنبه 15 اردیبهشت 1389 10:13

نویسنده : عمار
افشای جزئیاتی از حمایت های مالی بیگانه به سران فتنه

بخشی از کمک های مالی تعدادی از کشورهای عربی خلیج فارس به سران فتنه افشا شد.

 منابع رسانه ای از امارات خبر می دهند تعدادی از قاچاقچیان حرفه ای لوازم بهداشتی- آرایشی در جریان انتخابات ریاست جمهوری اخیر با برقراری ارتباط با حلقه نزدیک به مهدی کروبی و میرحسین موسوی كمك‌های مالی کلانی را به آنها ارسال نموده اند.

این گزارش می‌افزاید: تعدادی از این افراد كه سابقه انتقال میلیاردها تومان كالای قاچاق به کشور در دوره حاکمیت اصلاح طلبان را دارند، در دو مرحله به مهدی كروبی مجموعا 150 میلیون تومان و در پی حوادث پس از انتخابات نیز بیش از 380 میلیون تومان به جریان آشوبگر و حلقه ی مرتبط با میرحسین موسوی كمك كرده اند.

بر اساس این گزارش، از دیگر کشورهای همسایه همچون قطر و کویت نیز كمك‌های مالی قابل توجهی به حلقه نزدیکانسران فتنهارسال شده است که یك تاجر یزدی در كویت عامل اصلی انتقال این مبالغ بوده است.

این افشاگری در حالی روی می‌دهد كه پیشتر نیز گزارش‌هایی از حمایت های مالی از طرف دولت عربستان به جریان فتنه، قبل از برگزاری انتخابات دهم ریاست جمهوری اعلام گردیده بود.

گفتنی است در جریان مناظره دکتر احمدی نژاد و مهندس موسوی، رییس جمهور از ارتباط نزدیک برخی رجال سیاسی کشور و کشورهای حاشیه خلیج فارس اینطور خبر داده بود: «درانتخابات قبل نیز از داخل و خارج رقیب من پشتیبانی شد و کمک شد و در همان اوایل این دولتبرخی پیغامی برای یکی از این پادشاهان حاشیه خلیج فارس فرستاد که شما نگران نباشید، ظرف شش ماه این دولت ساقط می شود.»
دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

تایید دین جدید موسوی

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:50

نویسنده : عمار
"گاردین" هم "دین رحمانی" موسوی را تایید کرد! روزنامه انگلیسی گاردین از اظهارات میرحسین موسوی درباره قرائت او از اسلام، استقبال کرده و موسوی را پیرو "اسلام آزادی‌خواه" خوانده است! به گزارش شبکه ایران، یک روزنامه انگلیسی اقدامات میرحسین موسوی و اغتشاشگران حامی وی در سال گذشته را برآمده از "اسلام آزادی‌خواه" نامیده است! روزنامه "گاردین" چاپ لندن، در مقاله‌ای که در شماره جدید خود منتشر کرده، نوشته است: "مخالفان نظام ایران که به رهبری میرحسین موسوی مقابل نظام ایستاده‌اند، برآمده از اسلام آزادی‌خواه هستند...اگر امروز این قرائت از اسلام به پیروزی برسد، می تواند راه را برای جنبش های آزادیخواهانه در کشورهای اسلامی و جوامع اسلامی در دنیای غرب هموار کند." این مطلب گاردین در راستای سخنان چند روز پیش آقای موسوی ارزیابی شده است. میرحسین موسوی؛ پیام‌آور دین جدید آقای موسوی چند روز پیش و در دیدار با سران نهضت آزادی گفت: "باید طوری دین را تفسیر کنیم که نسبت به همه دیدگاه ها، حداکثر مدارا را داشته باشد!" وی همچنین اعلام کرد که "جنبش سبز می تواند مسئولیت تبلیغ و ترویج قرائت رحمانی از دین را به دوش بکشد." میرحسین موسوی همچنین بدون اینکه نسبت این دین را با عقاید و دیدگاه های کفار، منافقین و ملحدین روشن کند، گفت: "باید انعطاف داشته باشیم و روی یک شکل و شمایل از حکومت تصلب نداشته باشیم." این اظهارات آقای موسوی و حمایت یک روزنامه انگلیسی از آن درحالی مطرح شده که بنیانگذار جمهوری اسلامی ایران همواره بر لزوم دوری از "اسلام آمریکایی" که توسط غرب ترویج و تبلیغ می‌شود، تاکید کرده‌اند. اسلام خودمان را تبلیغ کنید چند روز بعد از این سخنان آقای موسوی که حتی بدون استثنا کردن لائیک‌ها اعلام کرد "باید طوری دین را تفسیر کنیم که نسبت به همه دیدگاه ها، حداکثر مدارا را داشته باشد"، شیخ یوسف صانعی هم توصیه کرد که مردم به اسلام خودشان عمل کنند! شیخ یوسف صانعی در دیدار با جمعی از اعضای انجمن اسلامی یکی از دانشگاه ها، خطاب به حاضرین اظهار داشت که "شما تا می‌توانید اسلام و انقلاب مد نظر خودمان که همان اسلام واقعی است را تبلیغ کنید؛ نه آن قانون اساسی که آقایان ترویج می‌کنند." البته این سخنان آقای صانعی در راستای نوعی "آنارشیسم دینی و قانونی" ارزیابی شده است.


دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

بازگشت باجناق حجاریان به صدا و سیما

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:48

نویسنده : عمار
 
مسعود ابوطالبی؛ باجناق سعید حجاریان كه در ایام قبل از انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری با توجه به حساسیتهای این دوره از انتخابات ریاست جمهوری از حلقه مدیران سازمان و صدا بركنار شد، مجددا به عنوان رئیس گروه مشاوران سازمان صدا و سیما قصد دارد در این سازمان ایفای نقش كند.

به گزارش شبكه خبری صداقت وی كه دارای ارتباطات نزدیكی با عناصر فعال اصلاح طلب از جمله سعید حجاریان، وجیهه مرسوسی و برخی نمایندگان اصلاح طلب مجلس ششم است، پس از شكست كودتای سبز تلاش نمود تا مجددا موقعیت از دست رفته خود را در میان سران اصولگرا به دست آورد. 
لازم به ذكر است در نظر سنجی هایی كه با مدیریت ابوطالبی در خصوص انتخابات دهمین دوره ریاست جمهوری انجام شد میرحسین موسوی دارای رشد بهتری نسبت به سایر كاندیداهای انتخابات بود كه به نظر می رسد این موضوع با نسبت فامیلی وی با سعید حجاریان بی ارتباط نباشددیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

مردمی كه به خیابانها نمی آیند یك مُشت ترسو هستند!

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:44

نویسنده : عمار

خون ریزی تازه ای را برنامه ریزی كرده ایم

یا

سالگرد توهم شیخ و آقای چیز

صراط - متنی كه در ادامه تقدیم حضور خوانندگان گرامی خواهیم كرد گفتگویی است که مجله صهیونیستی "اشپیگل" چاپ آلمان در شماره ۲۶ آوریل خود زیر عنوان «جمهوری وحشت» منشر نموده است. راستش اول قرار بود این متن را در قالب یك خبر به همراه چند تعریضیه خبری منتشر كنیم. اما مصاحبه این شیخ هالو آنقدر بامزه بود كه حیفمان آمد جلوی خنده خوانندگان را با طرح بحثهای جدی بگیریرم.
اشپیگل: آیا فعالیت‌های شما از سوی وزارت اطلاعات کنترل می‌شود؟
کروبی: در زبان فارسی یک مثال زیبا هست: دیوار موش دارد، موش هم گوش دارد. بنابراین دیوار هم می‌شنود. بعلاوه، رژیم چهارده به اصطلاح محافظ برای من گذاشته و گفته به این دلیل است که اینها مرا «در برابر تروریست‌ها محافظت کنند». ولی وظیفه اصلی این افراد این است که اطلاعات جمع کنند. وقتی مدتی پیش به من حمله شد، این محافظان هیچ کار برای حفظ من نکردند. توصیه می‌کنم اگر روزی من کشته شدم، اول از همه این را بررسی کنید که مبادا قاتل از همین محافظان دور و بر من باشد!
اشپیگل: با وجود فشارهای شدید در چند ماه گذشته، شما هنوز شوخ طبعی خودتان را حفظ کرده‌اید.
کروبی: آیا باید بگذارم مخالفانم مرا فرسوده کنند؟ نه! من در دوران شاه زندانی بودم. با امام خمینی برای این انقلاب مبارزه کردم. این حکومت فرزند من است و تا زمانی که زنده هستم نمی گذارم آن را از من بگیرند.


اشپیگل: بسیاری از افراد به دلیل هراسی که دارند، نمی‌توانند فشار رژیم را مانند شما تحمل کنند.
کروبی: بله، روی مردم خیلی فشار هست و می ترسند. مردم ترسو شده اند. مردم می‌دانند اگر مخالفت کنند چه بلایی بر سرشان خواهد آمد: شغل و مقام‌شان را از دست می‌دهند، آینده‌شان از دست می‌رود. ضرب و شتم و دستگیری و بازجویی و چیزهایی بدتر در انتظارشان است. به همین دلیل است که این قدر همه چیز آرام شده است. واقعا مردم (بخوانید هواداران فتنه گران)‌ به ترس افتاده اند (!)

 
اشپیگل: اما واقعیت این است كه از جنبش اصلاحات هیچ خبری نیست.
کروبی: خیابان‌ها آرام شده است. ولی اشتباه نکنید. تفکر اصلاح هر روز بیش از روز پیش گسترش پیدا می‌کند. مردم فقط منتظر یک جرقه‌اند !!!

اشپیگل: و شما این جرقه را خواهید زد؟
کروبی: ما در روز ۱۵ ژوئن یک فراخوان جدید برای یک تجمع می‌دهیم و برای کسب مجوز اقدام کرده‌ایم.

اشپیگل: اما جمهوری اسلامی برگزاری تظاهرات از جانب گروه شما كه به تازگی غیرقانونی هم اعلام شده را ممنوع اعلام کرده است و مطمئنا این ممنوعیت را در آن روز هم لغو نخواهد کرد.
کروبی: مهم این است که ما مردم را به ادامه تظاهرات با تمام قوا تشویق کنیم.

اشپیگل: پس خونریزی تازه‌ای برنامه‌ریزی شده است.
کروبی: مردم (!) در تاریخ اعلام شده با وجود همه نگرانی‌ها، بر ضد سیاست خارجی تهاجمی و سیاست اقتصادی فلاکت‌بار اعتراض خواهند کرد. من از اینکه باز هم قربانی خواهیم داد متأسفم. شما نمی‌توانید تصور کنید که من تا چه اندازه از این بابت متأثرم. ولی آخر چه کار کنیم؟ تسلیم شویم؟ نه! اگر ما از هوادارانمان بخواهیم که در خانه بمانند، در این صورت به شدت مأیوس خواهند شد. آنها می‌خواهند که ما به آنها دل و جرأت بدهیم و بگوییم: نترسید! به خیابان بروید!
اشپیگل: مگر نفوذ شما و موسوی در جنبش چقدر است؟
کروبی: تظاهرکنندگان به فراخوان ما برای آزادی (!) پاسخ می‌دهند و آنچه را مطالبه می‌کنند که حق‌شان است.
 

 

اشپیگل: ظاهرا شورای امنیت سازمان ملل به زودی قطعنامه جدیدی را با تحریم‌های شدیدتر تصویب خواهد کرد تا رژیم را به عقب‌نشینی در مسئله اتمی وا دارد. آیا این قطعنامه مورد تأیید شماست؟
کروبی: به هیچ وجه. تحریم یک فشار دیگر بر مردم ماست. اگر دوستان غربی می‌خواهند به ما کمک کنند، بهتر است برای اجرای حقوق بشر به جمهوری اسلامی فشار بیاورند.

اشپیگل: رهبر انقلاب صحت آن انتخابات را تأیید کرد. کسی که در ریاست جمهوری احمدی‌نژاد تردید می‌کند، رهبری آیت الله خامنه‌ای را به پرسش می‌کشد.
کروبی: شما هر طور که دلتان می‌خواهد تفسیر کنید. من میل ندارم درباره رهبر انقلاب چیزی بگویم (!)

اشپیگل: آیا هنوز به اینکه حکومت دینی آینده‌ای داشته باشد اعتقاد دارید؟
کروبی: بله، اما نه حکومت دینی دکتر احمدی‌نژاد. در حکومت دینی من (!) همه آدمها آزادند و دولت توسط مردم انتخاب می‌شود.دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -

زنان بدحجاب ایرانی بخوانند

سه شنبه 14 اردیبهشت 1389 12:42

نویسنده : عمار

برای گلشیفته فراهانی متاسفم


اندكی پیش، ماشا الیلیكینا مانكن و خوانندۀ روس گروه فابریك، كه عمدۀ عكس‌هایش تا پیش از این نیمه‌برهنه بود، مسلمان می‌شود.

در نتیجه از این:

                                    

می‌شود این:

                                              

  آن سوتر حیفا وهبی خوانندۀ زن شیعه‌تبار لبنانی كه به دلیل نیمه‌برهنه بودن در اكثر كنسرت‌های‌اش از سوی بسیاری محافل شیعی مورد انتقاد بود ـ نامبرده برادرش عضو حزب‌الله لبنان است و به شدت بینشان شكرآب بود تا جایی كه حتی برخی می‌گویند برنامه‌ای برای قتل حیفا نیز در جریان بوده ـ  با سیدحسن نصرالله بیعت می‌كند و البته حجاب اختیار می‌كند. از حنان ترك هم می‌توان گفت كه بازیگری مصری است و اكنون حجاب اختیار كرده است... این را مقایسه كنید با رفتار زنندۀ امثال شیرین عبادی‌ها، میترا حجارها و از همه بدتر گلشیفته فراهانی‌ها...واقعا كه در لحظه‌لحظۀ دنیا عبرت‌هایی‌ است...برای آنان كه بیندیشند.همچنین در ادامه مطلب میتوانید مصاحبه ی ماشا الیلیكینا را بخوانید:

ادامه مطلب

دیدگاه ها : 0 نظرات
آخرین ویرایش: - -


نوشته شده در : پنجشنبه 16 اردیبهشت 1389  توسط : ابوالفضل مرادی.    نظرات() .

شبکه اجتماعی فارسی کلوب | Buy Website Traffic | Buy Targeted Website Traffic